Michalkiewicz w Sejmie! Nie dla żydowskich roszczeń!

Michalkiewicz w Sejmie! Nie dla żydowskich roszczeń!

W Sejmie odbyła się konferencja liderów Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Wzięli w niej udział: Jacek Wilk, Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Robert Bąkiewicz oraz gość specjalny, redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Temat konferencji dotyczył roszczeń żydowskich, o których realizację naciskają na Polskę rządu Stanów Zjednoczonych i Izraela. Nasi liderzy zaprezentowali notatkę z rozmowy pomiędzy przedstawicielami polskiego i amerykańskiego MSZ w tej sprawie, zabrali swoje stanowisko w danym temacie, poinformowali o złożonej interpelacji do szefa polskiego MSZ i zaprosili na marsz 11 maja przeciwko realizacji ustawy 447 w Polsce.

Ujawniamy tajną notatkę polskiego MSZ! Rząd PiS chce realizować roszczenia żydowskie?!

UWAGA❗Rząd PiS chce realizować roszczenia żydowskie?!Stanisław Michalkiewicz ujawnia tajną notatkę między polskim MSZ i USA o roszczeniach żydowskich!Składamy interpelację do premiera Morawieckiego i domagamy się jasnych odpowiedzi, czy rząd polski chce ulec presji i realizować zapisy ustawy 447 w Polsce.Trzeba powiedzieć stanowcze NIE ustawie 447 i bezpodstawnym roszczeniom wobec Polski! Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE! #DrużynaKonfederacji #Stop447 #NieDlaRoszczeńNotatka jest zapisem rozmowy pomiędzy pełnomocnikiem ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską Jackiem Chodorowiczem, a Thomasem Yazdgerdi, reprezentantem Departamentu Stanu USA do spraw holocaustu.– Powiedział to, że Departament Stanu oczekuje od polskich władz, że podejmą rokowania w sprawie realizowania roszczeń dotyczących mienia bezdziedzicznego i to dosyć szybko – powiedział red. Michalkiewicz o ujawnionej przez siebie notatce.

Opublikowany przez Partia Wolność Środa, 17 kwietnia 2019

Jeden komentarz

  1. Dzień Dobry, logiczne zawijasy Pana Janusza Korwin Mikkego eliminują z grona wyborców Polaków, którzy nie rozumieją dlaczego JKM mówi, że ” za Hitlera były mniejsze podatki”. Co z tego, ze to prawda, kiedy w każdej chwili dowolny Polak mógł dostać kulkę w łeb lub być zesłanym do KL Auschwitz lub w podobne miejsce. Tak samo kiedy JKM mówi, że niesprawne dzieci nie powinny uczyć się w szkołach razem z dziećmi sprawnymi, oczywiście jest to oczywista prawda tylko po co ją podnosić podczas kampanii wyborczych. Tak samo jak wypowiedzi o dobrodziejstwach Władimira Putina, które to dobrodziejstwa podobne są dobrodziejstwom Hitlera. O oczywistościach się nie mówi bo oczywistości wynikają z kultury, którą się rozumie lub nie. Nie musimy pisać „nie pluć na podłogę” tylko wiemy, że nie powinno się pluć na podłogę i na nią nie plujemy. Nie warto uczyć potencjalnych wyborców kultury, historii czy dobrych manier. Wyborcy powinni być tylko poinformowani, że stręczący się im polityk nie będzie po wyborach działał na ich – Polaków szkodę.
    Pozdrawiam
    Krzysztof

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *