Michalkiewicz w Sejmie! Nie dla żydowskich roszczeń!

Michalkiewicz w Sejmie! Nie dla żydowskich roszczeń!

W Sejmie odbyła się konferencja liderów Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Wzięli w niej udział: Jacek Wilk, Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Robert Bąkiewicz oraz gość specjalny, redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Temat konferencji dotyczył roszczeń żydowskich, o których realizację naciskają na Polskę rządu Stanów Zjednoczonych i Izraela. Nasi liderzy zaprezentowali notatkę z rozmowy pomiędzy przedstawicielami polskiego i amerykańskiego MSZ w tej sprawie, zabrali swoje stanowisko w danym temacie, poinformowali o złożonej interpelacji do szefa polskiego MSZ i zaprosili na marsz 11 maja przeciwko realizacji ustawy 447 w Polsce.

Ujawniamy tajną notatkę polskiego MSZ! Rząd PiS chce realizować roszczenia żydowskie?!

UWAGA❗Rząd PiS chce realizować roszczenia żydowskie?!Stanisław Michalkiewicz ujawnia tajną notatkę między polskim MSZ i USA o roszczeniach żydowskich!Składamy interpelację do premiera Morawieckiego i domagamy się jasnych odpowiedzi, czy rząd polski chce ulec presji i realizować zapisy ustawy 447 w Polsce.Trzeba powiedzieć stanowcze NIE ustawie 447 i bezpodstawnym roszczeniom wobec Polski! Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE! #DrużynaKonfederacji #Stop447 #NieDlaRoszczeńNotatka jest zapisem rozmowy pomiędzy pełnomocnikiem ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską Jackiem Chodorowiczem, a Thomasem Yazdgerdi, reprezentantem Departamentu Stanu USA do spraw holocaustu.– Powiedział to, że Departament Stanu oczekuje od polskich władz, że podejmą rokowania w sprawie realizowania roszczeń dotyczących mienia bezdziedzicznego i to dosyć szybko – powiedział red. Michalkiewicz o ujawnionej przez siebie notatce.

Opublikowany przez Partia Wolność Środa, 17 kwietnia 2019

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *