Artur Jabłoński: PiS kupuje sobie wyborców za nasze pieniądze

Artur Jabłoński: PiS kupuje sobie wyborców za nasze pieniądze

Artur Jabłoński: Olaboga! PiS przejmuje wieś. Właśnie skończyłem oglądać relację ze spotkania w Wojniczu.
Prezes Kaczyński nazwał Partię Rządzącą „kontynuatorem polskiego ruchu ludowego“, Premier Szydło, przepraszam – „Gospodyni“, z dumą mówiła o zrealizowanych programach.

„Zajęliśmy się sprawami zwykłych obywateli, zajęliśmy się sprawami Polaków.“ – groziła Gospodyni – „Nie zejdziemy z drogi reform”!
(tak, oczywiście – lud jest po prostu za głupi, żeby samodzielnie dysponował swoimi pieniędzmi)

„Podwyższyliśmy kwotę zwrotu akcyzy na paliwa do 1 zł za litr!“ dumnie obwieściła pani Gospodyni.
(a może by tak po prostu obniżyć akcyzę i inne podatki? – ale to niemożliwe – wujek z siostrą kolegi stracą pracę w urzędzie)

„Rząd PiS jest od pierwszego dnia pracy wierny tym zobowiązaniom, które wobec was podjęliśmy. Bo to wy powiedzieliście nam, czego oczekujecie!“ krzyczała wręcz Gospodyni Polskiego Narodu.
(hmm, wielu głosowało za wprowadzeniem kwoty wolnej i mniejszym VAT – ale to szczegół)

W przemówieniu prezesa Kaczyńskiego nie zabrakło oczywiście Witosa, Mikołajczyka. Parę haseł o Przebrzydłych Spekulantach. Chcę zaraz też uspokoić – o stonkach nie było! Po prostu – jest pięknie i będzie jeszcze przepiękniej!

Podatki i Socjalizm. Gierek 2.0. Płonne Przemówienia Do Narodu. Najjaśniejsza Gospodyni.

PiS kupuje sobie wyborców za nasze pieniądze. Już teraz prowadzi kampanię wyborczą. Wmawia coraz większej liczbie osób, że bez PiSu nie da się żyć.

A jak reaguje opozycja parlamentarna? Coś tam napiszą, obrazek wrzucą. Spotykają się w różnych programach informacyjnych. Jest kawa, ciastko. Selfie po programie. Antysystemowcy. Jest cool.

Pamiętajcie! Tylko Wolność zlikwiduje zbędne i szkodliwe podatki. Nie będzie żadnych bezsensownych „zezwoleń“, „pozwoleń“ dla rolnika. Dla nikogo! Chcesz zrobić swoje wino i je sprzedawać? Wędzić kiełbasę i sprzedawać? Może masło? Może chcesz sobie wyciąć drzewo na twojej działce? Bez pozwoleń, bez żadnych opłat, podatków? Proszę bardzo! Żaden problem!

Gdy słyszę dzisiaj teksty Królowej Gospodyń p. Szydło: „Nikt nas nie zawróci z naszej drogi“ to naprawdę się martwię.

Szanowni rolnicy! To co robi PiS to nie jest pomoc. To życie na wasz koszt. Nie dajcie się oszukać!

Pamiętajcie również: jeżeli jakaś partia się wami interesuje, waszymi problemami i chce Wam finansowo pomóc to chodzi jej tylko o Wasze pieniądze. Zabierze Wam i odda wspaniałomyślnie połowę. Jeżeli na to pozwolicie to zostanie Wam naprawdę tylko siano. Te prawdziwe.

Potrzebujemy Wolności! Wolność Wam nigdy niczego nie zabierze i nie zakaże!

Wybierz #wolność!

 

Artur Jabłoński jest członkiem zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, prezesem okręgu koszalińskiego Wolności i członkiem Zarządu Wolności.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *