Damian Bańka przewodniczącym rady samorządowej

Damian Bańka przewodniczącym rady samorządowej

Z przyjemnością informujemy, że prezes regionu podkarpackiego Partii Wolność, członek Zarządu Krajowego oraz Rady Krajowej, p. Damian Bańka, został mianowany przewodniczącym rady samorządowej działającej w ramach naszej Partii.

Damian Bańka jest studentem prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim.  Określa się jako lider z talentem do zarządzania zasobami ludzkimi i wieloma sukcesami w tym zakresie. Jest nastawiony na sukces i ciężką pracę prowadzącą do celu. W innych ludziach ceni przede wszystkim dobro. Prywatnie interesuje się wieloma dziedzinami sportu, czemu poświęca swój wolny czas.

komentarze 2

  1. Szanowny Panie Damian Bańka ! I Pan chcesz kandydować do europarlamentu , to można sobie wyobrazić ,, co za typy tam siedzą !! Jeśli Pan nie znasz historii swego państwa !! Proszę artykuły z terminem ,, wandalizm ,, wymazać !! Bo genezy nie znasz tego terminu . Do Pana towarzystwa brakuje ,,prof,, Jerzy Bralczyk i Małgorzata Kidawa-Błońska – to oni zajmują się Ewaporacją ludu Wandalów , ale powinni zaznaczać że twórcy terminu ,, wandalizm ,, są ,, polskimi świniami ,, Niemcy w okresie wojny tak mówili na Polaków – Czy mylili się choć trochę ??

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *