Bomba_WWW

15 kwietnia partia KORWiN organizuje jedyną i pierwszą w Polsce Bombę Pieniężną wzorowaną na kampanii Rona Paula i innych niezależnych kandydatów startujących w wyborach na Prezydenta USA.

Pomóż nam uzyskać rekordową ilość pieniędzy wpłaconą w jednym dniu.

W akcji możesz wziąć udział już dziś podając swoje imię lub pseudonim, adres mailowy oraz deklarowaną kwotę, którą zobowiązujesz się wpłacić w dniu 15 kwietnia 2015r.

Wysoka kumulacja w jednym dniu pozwoli nie tylko prowadzić aktywną kampanię wyborczą, ale także przebić się przez mur blokady medialnej.

Przypominamy, że kampania Janusza Korwin-Mikkego jest finansowana w 100% z darowizn jego zwolenników i w odróżnieniu od kandydatów systemowych nie czerpiemy żadnych środków z pieniędzy publicznych.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1578394599106147/

Podziel się swoją deklaracją ze znajomymi! Wygeneruj własną niepowtarzalną grafikę i ją udostępnij. Niech wieść o nadlatującej bombie się niesie.

http://moneybomb.wolnosc.pl/

Prosimy o hojne deklaracje już dzisiaj w formularzu poniżej i spełnienie obietnic w dniu 15 kwietnia.

[korwin-moneybomb-input]

 

[korwin-moneybomb-output]

[korwin-moneybomb-chart]

komentarze 23

 1. Nie wierzę, że mój wpis jest tutaj pierwszy! Zrobiłem przelew z odroczonym terminem na 15 kwietnia, żeby się nie denerwować, że zapomnę. Oprócz zadeklarowanego przelewu staram się o tej „bombie” pisać na różnych profilach fejsowych. Może ktoś ma inny pomysł, gdzie można to promować? Long live our Korwin!

  Odpowiedz
 2. Pewien Fan wpadł na dobry pomysł, pozwolę sobie go tu przedstawić, wklejając jego słowa „LOTERIA: „Wygraj Korwina”

  Wpadłem na pewien pomysł. Co myślicie o tym, żeby zrobić zabawę loteryjną? Robimy wielką akcję „Wpłać 5 zł na kampanię i wygraj kolację z Januszem Korwin Mikke”. Na wydarzeniu fb każdy by wkleił dowód wpłaty, który automatycznie byłby ‚kuponem’.

  Jak to się przedstawia w statystykach?
  Gdyby tylko 5 % fanów JKM-a na Facebooku wpłaciło 5 zł na kampanię, mielibyśmy 28 tysięcy ludzi, co daje 140 tysięcy złotych!
  Taka sama sytuacja, gdyby 20 % ludzi wpłaciło z profilu KORWiN. Myślę, że to jest realne.

  Każdego stać na to, żeby odmówić sobie „browara” i dać kasę na Korwina.
  Przy 10 złotych było by to już ponad ćwierć miliona złotych!
  Wpadłem na ten pomysł widząc dzisiejszą kumulację 30 baniek w Lotto i ile ludzi skreśla losy… Wiadomo, że ludzie lubią o coś grać. Poza tym widząc setki (tysiące) wpłat ludzie się nakręcają i sami chcą wziąć udział w czymś takim. Chcą się pochwalić zdjęciem, że „ONI TEŻ GRAJĄ”

  Oczywiście jedna wpłata, to jedna szansa, wpłata 10 zł to 2 losy i tak dalej.

  Może JKM zgodziłby się pójść na kolację z 5 osobami? Może sztab wymyśliłby jakąś inną nagrodę? Np 2 nagroda kolacja z Wiplerem, 3 z Berkowiczem itp.

  Wiadomość do przekazania Panu Wiplerowi, Berkowiczowi, Korwinowi i innym. Piszcie swoje uwagi. Myślę, że przy dobrej organizacji (a póki co jest ona znakomita) można by łatwym sposobem zasilić kieszeń wolnościowców. Pozdrawiam”

  Odpowiedz
 3. Jasne, zostaw komentarz po to by … moderator go i tak nie pokazał … Pomijając już niepoważność tej listy deklaracji … każdy może wpisać jakąkolwiek bzdurę więc po co tego typu zagrywki, by się śmiali z JKM?

  Odpowiedz
 4. What’s Taking place i’m new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely useful and it has aided me out loads.
  I’m hoping to contribute & aid other customers like its helped
  me. Good job.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *