Dzień Dziecka… Zadłużonego

Dzień Dziecka… Zadłużonego

Dzień Dziecka Zadłużonego już za nami!

Działacze Młodych dla Wolności wyszli dzisiaj na ulice w całym kraju, aby rozmawiać z Polakami na niepopularny dla większości temat długu publicznego. Mieli ze sobą ulotki oraz cukierki dla najmłodszych, którzy obchodzili dzisiaj swoje święto. Dostrzegły nas również media, które pozwoliły nam dotrzeć z przekazem do dużej liczby obiorców!

Dzień Dziecka w Szczecinie

Nie możemy tworzyć złudnej wizji państwa mlekiem i miodem płynącego, jeśli jest to na kredyt. Kiedy w latach 90-tych Janusz Korwin-Mikke powiedział w Sejmie, że w konstytucji powinien być zapisany zakaz uchwalania budżetu z deficytem, posłowie reagowali salwą śmiechu. Teraz nikomu nie jest do śmiechu. Dług publiczny Polski wynosi ponad 4,3 biliona złotych, co w przeliczeniu na osobę daje 114 tysięcy złotych!

Dzień Dziecka w Toruniu

Mamy nadzieję, że dzięki tego typu akcjom uświadamiającym społeczeństwo o prawdziwych problemach gospodarki, mit o Polsce wstającej z kolan runie, a Polacy wybiorą Wolność!

Dzień Dziecka Zadłużonego

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje o innych działaniach Młodych dla Wolności, zachęcamy do obserwowania ich strony na Facebooku.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *