Informacja o zmianach w okręgu krośnieńskim

Informacja o zmianach w okręgu krośnieńskim

Szanowni Państwo, informujemy, że Prezydium Zarządu mianowało prezesem okręgu krośnieńskiego pana Tomasza Legeny.

Dotychczasowemu prezesowi okręgu, panu Błażejowi Wilkowi, bardzo dziękujemy za wspólną pracę na rzecz partii.

 

Tomasz Legeny ma 43 lata, jest absolwentem Małopolskiej Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie. Lokalny patriota, od zawsze mieszka w Jarosławiu na podkarpaciu. Od blisko 10-ciu lat prowadzi własną działalność gospodarczą, wcześniej przez długi czas był managerem sprzedaży w jednej z firm branży telekomunikacyjnej. Związany ze sportem – najpierw jako zawodnik, a później trener szermierki. Były medalista mistrzostw Polski w szermierce (szpadzie), aktualnie amatorsko gra w badmintona. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 15-letniej córki.

Swoją przygodę z polityką rozpocząłem dość późno, w wieku prawie 40 lat. Cały czas interesowałem się polityką i sprawami ekonomiczno-gospodarczymi, ale dopiero, gdy zacząłem prowadzić własną działalność gospodarczą i pojąłem, jak bardzo państwo utrudnia życie przedsiębiorcom, postanowiłem czynnie zaangażować się w politykę. Dlaczego wybrałem partię KORWiN ? Ponieważ to jedyna partia, której pomysł na gospodarkę jest słuszny, biorąc pod uwagę aktualną sytuację ekonomiczną w naszym kraju – mówi Tomasz Legeny.

komentarze 3

  1. Jan Pawlaczkiewicz

    Nareszcie ktoś przejrzał na oczy, ta miernota Wilk to zwykły pośmiewisko. Widać było różnicę w jego zaangażowaniu przy wyborach do rady i Sejmu gdzie sam miał nadzieję zająć stanowisko – a przy wyborach na prezydenta RP, gdzie nie miał szans na żadną intratną posadkę – MIZERNA ILOŚĆ PLAKATÓW, ZERO INICJATYWY!

    Gratuluję nowemu szefowi, oby dobrze służył konserwatywno-liberalnej sprawie! Pozdrawiam!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *