Kajetan atakuje w więzieniu, Konrad Berkowicz apeluje do ministra Ziobry

Kajetan atakuje w więzieniu, Konrad Berkowicz apeluje do ministra Ziobry

Kajetan P. zaatakował psychologa i ranił strażnika w więzieniu. Przedstawiciel Ruchu Na Rzecz Kary Śmierci, członek zarządu KORWiN, Konrad Berkowicz apeluje do ministra Ziobro:

– Panie ministrze, proszę natychmiast przywrócić karę śmierci dla morderców. Jest Pan autorem projektu ustawy, która przewidywała, jak to zrobić w warunkach Unii Europejskiej. Proszę poddać swój projekt pod głosowanie!

Konrad Berkowicz przypomina: Minister Ziobro, będąc w opozycji, domagał się kary głównej. Doskonale wie, że kara śmierci odstrasza część potencjalnych morderców. Doskonale wie, że dzięki karze śmierci skazani na dożywocie nie są bezkarni i nie zagrażają strażnikom. Jeśli minister Ziobro nie przywróci kary śmierci, będzie miał krew na rękach.

– Kajetan P. to człowiek, który mordował w ramach swojego planu samodoskonalenia się. Medytował, uprawiał głodówki a ścigany uciekał na pustelnię. Jemu więzienie nie jest straszne – jedyne, co może zadziałać na jego wyobraźnię, to groźba zakończenia jego życia i możliwości realizacji planu – mówi Konrad Berkowicz, członek zarządu KORWiN.

 

Jutro odbędzie się konferencja prasowa Konrada Berkowicza i partii KORWIN w tej sprawie.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *