Kazimierz Fałowski nowym prezesem okręgu w Nowym Sączu

Kazimierz Fałowski nowym prezesem okręgu w Nowym Sączu

Nowym prezesem okręgu w Nowym Sączu został Kazimierz Fałowski.

Maciejowi Berezowskiemu, dotychczasowemu prezesowi okręgu, bardzo dziękujemy za wspólną pracę na rzecz idei konserwatywno-liberalnej i ogromne zaangażowanie włożone w prowadzenie oddziału.

 

Kazimierz Fałowski ma 55 lat, urodził się w Nowym Sączu. Jest fotografem i historykiem sztuki, ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski. W latach 90-tych był prezesem nowosądeckiego oddziału UPR. Aktywnie współpracował z Nową Prawicą JKM, KNP a obecnie z partią KORWiN. W ostatnich wyborach samorządowych jako kandydat KNP na prezydenta miasta Nowego Sącza uzyskał ponad 7% głosów. Prowadzi własny zakład fotograficzny. Jest szczęśliwym mężem i tatą trójki dorosłych już dzieci.

Janusza Korwin-Mikkego poznałem 20 lat temu . Najbardziej cenię go za poglądy ekonomiczne – wzorowanie się na takich ekonomistach jak Friedrich von Hayek, Milton Friedman czy Ludwig von Mises. Uważam, że Janusz Korwin-Mikke jest jedynym polskim politykiem patrzącym realnie na problemy Polski i współczesnego świata – mówi Kazimierz Fałowski.

Żartobliwie dodaje: Jerzy Wideł, legenda sądeckiego dziennikarstwa powiedział o mnie  kiedyś: „Kazimierz Fałowski to człowiek o niezmiennych poglądach – najwierniejszy pretorianin Korwina”.

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *