Komunikat Janusza Korwin-Mikkego ws. wyboru sekretarza partii

Komunikat Janusza Korwin-Mikkego ws. wyboru sekretarza partii

Komunikat Janusza Korwin-Mikkego:

Dziś powierzyłem pełnienie obowiązków Sekretarza Generalnego KORWiN-u kol. Dariuszowi Grabowskiemu. Nie będę ukrywał, że wybrałem Go nie tylko z uwagi na doświadczenie i rzeczowość, lecz także m.in. dlatego, iż nie należał przedtem do KNP, do Republikanów, do KoLibra – a więc zakładam, że będzie neutralny w powstających drobnych sporach wewnętrznych. Życzę Mu powodzenia w działalności w tym gorącym okresie.

Jeden komentarz

 1. … wyborach parlamentarnych w 2011 bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy komitetu wyborczego Prawica, jako bezpartyjny przedstawiciel Prawicy Rzeczypospolitej[7]. W 2012 podjął współpracę z nieformalnym wówczas Ruchem Narodowym. Został też prezesem zarządu stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej[8].

  W 2014 przystąpił do Kongresu Nowej Prawicy, zostając liderem tej partii w Płocku w 2015 dołączył do nowo powołanego ugrupowania KORWiN…

  NIE ma przypadkow szanowna mlodziezy ,bez mlodziezy …sa tylko znaki .Sluchajcie starszych …oni w tych wszystkich bocznych ulicach juz byli.Uwierzcie im nie ma po co sie tam szlajac!!!Stracicie tylko 20 lat ,a wtedy wszystkie te sliczne dziewczyny i ciacha meskie beda tylko frustratami ,ktorzy dupy nie rusza by cos zmieniac!
  Majac 20 lat ,tylko Wam sie zdaje ,ze swiat zalezy od WAS!!!Wiem to smutne…ale KORWIN was na bocznice prowadzi…Jak myslicie jaka idea za nim stoi?!
  Badzcie realistami…ile mu zywota zostalo?!
  Wszak asceta nigdy nie byl…

  Myle sie?
  CHCIALBYM !!!

  cytata:

  Korwin na dziś.

  Dawniej się podbijało państwa. Takie Imperium Rzymskie powstało przez podboje. A dzisiaj się po prostu przekupuje polityków i ludność. Takie są dzisiejsze podboje. To jest chyba bardziej kulturalne niż kiedyś, tylko (…) ten, kto głosował za, bo dostał 200 złotych od hektara, niech zda sobie sprawę, że sprzedał suwerenność swojego państwa.

  Janusz Korwin-Mikke

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *