KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY zawiązała się na początku 2019 roku. Ideą przyświecającą powstaniu takiej formuły był wspólny fundament troski o dobro Rzeczpospolitej Polskiej. Konfederacje tworzą środowiska wolnościowe, narodowe, konserwatywne i proobywatelskie, jednak jej członkowie podkreślają, że w szeregach znajdzie się miejsce dla wszystkich, którzy w swojej działalności na pierwszym miejscu stawiają takie wartości jak wolność, naród, tradycja. Roboczą nazwą Konfederacji była Koalicja Propolska, co miało podkreślić znaczenie zasad, którymi kierować się mają jej członkowie. Interes Polski oraz Polaków zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Bez względu na sytuacje międzynarodową i geopolityczną to właśnie dobro polskich obywateli, ich poczucie wolności i bezpieczeństwa, stanowić ma podstawę działalności Konfederacji.

Konfederację tworzą: Partia KORWiN, środowiska związane z Grzegorzem Braunem, „Skuteczni” Piotra Liroya-Marca, Ruch Narodowy a także środowiska pro-life ze swoją liderką, Kają Godek.

komentarzy 14

 1. Najwyższy czas zaprosić do współpracy posła Pana Roberta Majkę. To będzie sprawdzian
  czy Wasza Konfederacja jest w stanie porozumieć się z patriotami.
  Pozdrawiam. Maksymilian

  Odpowiedz
 2. Ja mam tylko jedno pytanie : czy Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy przywróci konstytucje z 1935 r. II RP i poprze prawowitego Prezydenta II RP Jana Zbigniewa Potockiego ?

  Odpowiedz
 3. Oddam swój głos na Konfederację tylko wtedy, jak nie będzie w jej szeregach ani jednego żyda…inaczej drodzy Rodacy nadal będziemy tylko gojami i nic się nie zmieni.

  Odpowiedz
  • strzał w 10! Ale… Ci goscie… konfederacja… sami za tym optują… i… opublikowali w internetach historie swoich korzeni… sądze, że nie trzeba być rutkowskim… zeby to zweryfikować! Niestety ZWERYFIKOWAĆ trzeba też cały pseudoPOLSKI rzad, który od 89 stacza ten Piekny Kraj na dno doliny niewolnictwa. PISPO – JEDNO ZŁO!!!!

   Odpowiedz
 4. Witam. Polski wyborca lubi obietnice, więc dajecie na plakatach i banerach…. Benzyna po 3 zł, broń w każdym domu, oraz kursy obsługi broni za darmo
  Dodatkowo, podatki jak w Szwajcarii z podaniem kwot VAT oraz dochodowego. Wysoka kwota wolna od podatku, takie rozwiązania trafiają do wyborcy. .

  Odpowiedz
 5. Thank you a lot for providing individuals with an extraordinarily spectacular possiblity to discover important secrets from this blog.
  It’s always very terrific and also stuffed with a lot of fun for me and my office friends to search your website really three times
  a week to study the latest tips you will have. And indeed, I’m so at all times impressed concerning the
  magnificent points served by you. Certain 3 tips in this posting are completely the finest we have all ever had. https://www.youtube.com/playlist?list=PLGjFw_mGfqEHKSq61-OKycGV23sNg6L9L&disable_polymer=true

  Odpowiedz
 6. Jak to jest ze z list konfederacji z okręgu 14 Podhalańsko-nowosądecki startuje Pan Skupień który jest gejem, który studiując na krakowskim agh-u nie stronił od imprez w gejowskich klubach i cechował się antyklerykalnym podejściem do kościoła… Jak wy sprawdzacie swoich kandydatów? Sadze ze media tym faktem się zainteresują media krajowe. Oszukujecie wyborców i ludzi

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *