Konfederacja prezentuje 7 tez programowych!

Konfederacja prezentuje 7 tez programowych!
W Sejmie odbyła się konferencja prasowa liderów Konfederacji. Byli na niej obecni: Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Kaja Godek, Jakub Kulesza i Maciej Maciejowski.
Na konferencji liderzy zaprezentowali 7 tez, które mają stanowić wstęp do programu wyborczego na jesienne wybory parlamentarne.

Tezy programowe Konfederacji

 1. Suwerenne państwo z silną armią i polską walutą.
 2. Ochrona życia ludzkiego od poczęcia.
 3. Proste i niskie podatki.
 4. Ochrona dzieci i młodzieży przed homopropagandą.
 5. Sprzeciw wobec bezpodstawnych żydowskich roszczeń majątkowych.
 6. Kara śmierci za najcięższe zbrodnie.
 7. E-voting – głosowanie również przez Internet.
Link do Konferencji: https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/videos/2791766130850622/

komentarzy 9

 1. Wszystko ok.
  Tylko moim zdaniem liberalizm to mała ingerencja państwa w sprawy obywateli.
  Rozumiem konserwatywny – ale świąt idzie do przodu i to nieuniknione.
  Ja bym nie ingerował w ochronę życia i sprawy religii. Bo religia katolicka nie jest religia Polska, została nam siła narzucona. I jak każda religia jest destrukcyjna. No chyba że będziemy rodzimowiercami:) przede wszystkim naprawy wymaga system podatkowy, to nie może być tak że utrzymanie tego systemu generuje takie koszty. Koszt ścigania martwych dusz jest wysoki, a wpływy zerowe. Niższe podatki to zawsze mniejsze oszustwa. Znieść podatki które nie wiadomo na co idą na rzecz podatków celowych. Wprowadzić indywidualne konta podatkowe, urzędy skarbowe sprowadzić do centrów obsługi klienta. Wprowadzić rozwiązania informatyczne pozwalające rozliczać się natychmiast i pozyskiwać informację o zobowiązaniach i zaleglosciach online. Zmniejszyć aparat skarbowy z 60tys do maksymalnie 18tys. Spłaszczyć strukturę. Nie potrzeba tylu naczelników i dyrektorów oraz kierowników wysokiego szczebla. Wprowadzić zamiast ubezpieczenia społecznego ubezpieczenie „jak oc w aucie” na wypadek leczenia. Prywatyzować służbę zdrowia „prywatne działa właściwie” jak nie działa to pada. Sprywatyzowac szkolnictwo – obecne państwowe nie działa dobrze. Oddzielić się od kościoła i związków wyznaniowych – prywatna sprawa każdego człowieka Nie ingerować i nie narzucać religii. Ograniczyć koszty magazynowania mienia ruchomego zajętego do spraw – mniejsze koszty w razie wypłaty odszkodowania, aniżeli magazynowania i obsługi administracyjnej. Itp itd. Wiele można poprawić tylkop trzeba być ekspertem w danej dziedzinie, a nie być posłem celebrytą.

  Odpowiedz
  • ”religia Polska, została nam siła narzucona. I jak każda religia jest destrukcyjna. No chyba że będziemy rodzimowiercami:”

   Katolicyzm jak sam nazwa wskazuje jest powszechny, a więc i polski.
   Zaprzeczasz, że na katolicyzmie opiera się nasza kultura i fundament naszego kraju? Jeśli tak to jesteś lewakiem.

   ”Rodzimowierstwo” to kabaret. Próba odtworzenia czegoś, czego nie da się odtworzyć, bo nie wiadomo nawet jak to wyglądało.

   Odpowiedz
 2. Żeby działać trzeba mieć nie tezy, a gotowe rozwiązania. Czyli praktycznie przygotowane nowe akty prawne lub projekty całych rozwiązań nie tylko prawnych.

  Odpowiedz
 3. Teraz już po wyborach i chcecie ich powtórzenia, bo wydaje się wam, że były manipulacje. Pomyślcie jakie byłyby oszustwa, gdyby głosowano przez internet.
  Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Pamiętacie brata G.W. Busha i aferę na Florydzie?

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *