KONFEDERACJA PREZENTUJE „KARTĘ POLSKIEJ RODZINY”

KONFEDERACJA PREZENTUJE „KARTĘ POLSKIEJ RODZINY”

Na konferencji prasowej liderzy Konfederacji przedstawili „Kartę Polskiej Rodziny”, czyli odpowiedź środowisk propolskich na forsowaną przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego kartę LGBT+. W konferencji udział wzięli: Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki oraz Kaja Godek.

Kaja Godek: Dzisiaj słyszymy ze strony PiS, że będzie broniło polskiej rodziny przed ideologią LGBT, ale nie ma żadnych rozwiązań prawnych, które by za tym szły. Dalej w mocy jest Konwencja Stambulska, która została wprowadzona i ratyfikowana przez prezydenta z Platformy Obywatelskiej, przy ogromnym proteście ówczesnej opozycji i przy obietnicy, że gdy tylko ta opozycja dojdzie do władzy, to tę konwencję wypowie. Po czterech latach rządów konwencja obowiązuje w dalszym ciągu. (…) Dzisiaj przychodzimy z konkretnymi założeniami, których wprowadzenia chcemy i wzywamy polski rząd do obrony polskich dzieci przez homoideologią.

Robert Winnicki: Nie miejmy złudzeń, tęczowi dewianci wyciągają ręce po polskie dzieci. Dokładnie to co dzieje się na zachodzie. Przed czym Polacy uciekają chociażby z Wysp Brytyjskich. (…) Kartą Polskiej Rodziny chcemy zabezpieczyć prawo Polaków, dzieci, młodzieży, do normalnego spokojnego wychowywania przez rodziców i w duchu wartości, które ci rodzice wyznają. – na koniec odniósł się do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego – Od słów się nie zmienia rzeczywistości. Trzeba konkretnych czynów. Dzisiaj Koalicja Propolska, Konfederacja, te czyny proponuje.

Janusz Korwin-Mikke: Mamy dokładnie to samo, co ze stosunkiem do Unii Europejskiej. PiS tylko udaje, że jest przeciwko UE. Środowiska lewicowe mówią, że nasze dzieci przerobią na homoseksualistów, a PiS udaje, że jest przeciwko. PiS ma większość w sejmie, w senacie, ma prezydenta. Jeśli nie robi nic (rząd PiS), żeby skończyć finansować tę chorą ideologię, to jest to wina PiS-u.

Zapraszamy do zapoznania się z całością dokumentu: Karta Polskiej Rodziny

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy proponuje KARTĘ POLSKIEJ RODZINY!NIE dla karty LGBT+TAK dla Karty Polskiej Rodziny!

Opublikowany przez Partia Wolność Wtorek, 19 marca 2019

komentarzy 5

  • Zawsze podziwiałem pana Korwina ale niestety.
   Gdy mu wzrośnie poparcie do 5% wtedy pan Korwin uruchamia procedurę 2% i tak już jest ok 25 lat! Inaczej mówiąc, coś chlapnie, znów ma 2%.

   Odpowiedz
   • I dlatego tak jak zwykle zaglosujesz na PIS albo PO. bo czujesz sie madry i nie chcesz marnowac glosu i zrobisz tak jak radzi ci TVN i TVP.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *