KONWENCJA WYBORCZA KONFEDERACJI

KONWENCJA WYBORCZA KONFEDERACJI

6 kwietnia w Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. W wydarzeniu wzięło ok. 1000 osób, które wysłuchało przemówień sześciu liderów Koalicji Propolskiej: Kai Godek, Janusza Korwin-Mikke, Roberta Winnickiego, Marka Jakubiaka, Grzegorza Brauna oraz Piotra Liroya-Marca.

Całość zwieńczyło zaproszenie na scenę wszystkich „jedynek” Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego wraz z pozostałymi kandydatami z list naszego komitetu.

Media Narodowe oraz wRealu24 zapewniły wielogodzinny materiał z konwencji, instalując na sali specjalne studio, w którym prowadzone były wywiady z liderami Konfederacji.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej konwencji. Kampania ruszyła! Walczymy o Polskę!

komentarze 2

  1. Konfederacja jest po to aby zmienić UE na poważną instytucję zajmującą się gospodarką a nie głupotami , jeśli nie da się UE zmienić to trzeba zlikwidować i powołać coś na kształt dawnej EWG. Do tego potrzebna jest poparcie ugrupowań z innych państw. Jeśli poparcia nie będzie to Polexit (najszybciej bez referendum ) i po sprawie.
    Nacjonalizm może funkcjonować w gospodarce liberalnej, nie chodzi o zakaz inwestycji i działalności ponadnarodowych korporacji z innych krajów np.usa,niemiec,izraela,francji,chin,rosji. Ale o to aby nie wykorzystywały naszych zasobów,obywateli ,oraz żeby nie mogły robić z rządu niewolnika do realizacji celów często niezgodnych z interesem narodu Polskiego,Polski i Polaków. Muszą być odpowiednio kontrolowane i nadzorowane przez rozwiązania prawne i inne.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *