Marek Jakubiak dołącza do Konfederacji!

Marek Jakubiak dołącza do Konfederacji!

Liderzy KONFEDERACJI KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY zaprezentowali na konferencji w Sejmie kolejnego koalicjanta, którym został poseł Marek Jakubiak wraz ze stworzoną przez niego Federacją dla Rzeczpospolitej.

Robert Winnicki (Prezes Ruchu Narodowego) – To dobrze, że front tych, którzy chcą walczyć o polską niepodległość z Brukselą i w Brukseli jest coraz szerszy. To zwiastuje, że na polskiej scenie politycznej wyrasta trzecia siła. (…) Nasza niepodległościowa, narodowo-wolnościowa, proobywatelska koalicja, jest tą alternatywą, która rzeczywiście przemodeluje rzeczywistość polityczną zabetonowaną przez wokół Platformy i PiS-u.

Piotr Liroy-Marzec (Poseł na Sejm RP, Skuteczni) – Po raz kolejny pragnę przypomnieć, że Konfederacja zaprasza wszystkich. Pozostałe dwie frakcje, które na coś niby czekają, tak naprawdę działają dla dobra PiS-u. Konfederacja zaprasza wszystkich od centrum w prawą stronę, dla których istotne jest jak Polska się rozwija. – na koniec dodał, że Konfederacja będzie dalej rosła w siłę z dnia na dzień.

Marek Jakubiak (Federacja dla Rzeczpospolitej) – Na mocy pełnomocnictw, które zostały mi udzielone przez członków Federacji dla Rzeczpospolitej, przystępuję do KONFEDERACJI KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY. Konfederacja to jest projekt, którego głównym celem jest wolna, niezależna, silna i bogata Polska. To jest cel, do którego wszyscy mądrze i patriotycznie myślący Polacy powinni przystąpić.

Konrad Berkowicz (Wiceprezes KORWiN) – Partia KORWiN zawsze była za wolnym handlem w Europie, za swobodnym podróżowaniem po Europie przez Europejczyków i zawsze była przeciwko chorej, unijnej biurokracji. Właśnie ten sprzeciw wobec chorej, unijnej biurokracji jest tym, co nas łączy z Federacją dla Rzeczpospolitej Marka Jakubiaka. (…) Polskie elity, który doprowadziły do tego, że unia jest teraz w takiej chorej, zbiurokratyzowanej formie, muszą teraz wypić piwo, które naważyły i ponieść odpowiedzialność za to, dostać solidnego kopniaka w tyłek w tych wyborach. Maszerowaliśmy osobno, teraz uderzamy razem, dzięki czemu ten kopniak będzie bolesny i skuteczny.

UWAGA! Marek Jakubiak dołącza do Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy! Rośniemy w siłę! #Konfederacja #KoalicjaProPolska

Opublikowany przez Partia Wolność Środa, 6 marca 2019

komentarze 3

  1. Tragedia, następny piąte koło u wozu liczący na słodka melasę, a jest tylu wybitnych działaczy w obu partiach. Szkoda gadać:(

    Odpowiedz
  2. Jakubiak Jakubiakiem, ale na najbliższe wybory najważniejsze to jest się dostać, nie możemy ryzykować marnotrawienia takiego talentu jak Sośnierz, Mentzen czy Berkowicz. Jakubiak przyciąga centrum i teraz realne jest uzyskanie nawet do 15%. Pewnie będzie około 10%.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *