NIE dla euro w Polsce! Tak dla polskiej złotówki!

NIE dla euro w Polsce! Tak dla polskiej złotówki!

W Sejmie odbyła się konferencja prasowa liderów Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Byli na niej obecni: Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki, Marek Jakubiak.

Na konferencji Panowie odnieśli się do propozycji złożonej partiom politycznym przez Jarosława Kaczyńskiego, by te podpisały deklarację, że Polska wprowadzi euro, gdy będzie na to gotowa. Liderzy Konfederacji przedstawili stanowisko komitetu w tej sprawie.

Marek Jakubiak – Złoty polski jest ukonstytuowany w ustawie zasadniczej, jest walutą narodową, jest walutą, która świadczy, że Polska jest wolna i niezależna ekonomicznie. Jeżeli ktokolwiek chce zmienić walutę, musi rozpisać referendum. Wzywam Pana Jarosławie Kaczyński do rozpisania w tej sprawie referendum!

Janusz Korwin-Mikke – Bracia Kaczyńscy i PiS podpisali traktat lizboński, który zawiera zobowiązanie, że Polska musi wprowadzić euro. Nie mówi on jednak w jakim roku. Ja od kilku lat domagam się, żeby euro w Polsce wprowadzić w roku 2222. – dodał, że trzeba potraktować taką żartobliwą propozycję odpowiednio żartobliwie.

Robert Winnicki – Jarosław Kaczyński rysuje fałszywe alternatywy, a wokół nich buduje spór na scenie politycznej. Nie jest istotne, jak mówi Robert Biedroń, że euro trzeba wprowadzić zaraz. Czy jak mówi Schetyna, że trzeba je wprowadzić jutro, albo jak Kaczyński, że pojutrze. Chodzi o to, żeby złoty polski był walutą narodową w Polsce. To jest alternatywa. Nie jest alternatywą, kiedy wprowadzać euro. Alternatywą jest pytanie, czy wprowadzać euro?

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy sprzeciwia się wprowadzeniu euro w Polsce. Mówimy jasno: NIE dla waluty euro w Polsce! TAK dla polskiego złotego!

NIE dla euro w Polsce, TAK dla polskiego złotego! Dajmy Polakom referendum!

NIE dla waluty euro w Polsce!TAK dla polskiego złotego!Prezes Kaczyński zaproponował partiom, by podpisały deklarację, że Polska wprowadzi euro, gdy będzie na to gotowa. Paweł Kukiz już zapowiedział, że podpisze deklarację, a Schetyna i Biedroń pragną wprowadzić euro jak najszybciej. Nasza Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy ma jasne stanowisko: NIE dla euro, TAK dla polskiego złotego i suwerenności gospodarczej!Polski złoty jest wpisany do konstytucji, więc zamiast omijać obywateli i decydować ponad ich głowami, to wzywamy prezesa Kaczyńskiego, aby zorganizował w tej sprawie ogólnokrajowe referendum!Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE! #DrużynaKonfederacjiJanusz Korwin-Mikke Marek Jakubiak Robert Winnicki

Opublikowany przez Partia Wolność Czwartek, 18 kwietnia 2019

komentarze 3

  1. Proponuję nową akcję Konfederacji to znaczy zamiast Zabierz babci dowód rozpocznijmy akcję Weź od babci pełnomocnictwo do głosowania hihihi To może być parę tysięcy głosów wziętych od ludzi którzy nie mogą chodzić albo mają powyżej 75 lat trzeba z upoważnieniem pójść do gminy swojej i dziadka babci wujka w ciągu najbliższych 5 dni i w dniu wyborów oddać dwa głosy

    Odpowiedz
  2. Jakubiak ,popaprańcu, słuchaj co mówił niedawno Kaczyński o możliwości wprowadzenia euro!
    Takim biciem piany na pewno zdobędziecie zwolenników!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *