Nie dla promocji LGBT w Warszawie! Domagamy się reakcji MEN

Nie dla promocji LGBT w Warszawie! Domagamy się reakcji MEN

W Sejmie RP odbyła się konferencja prasowa liderów Koalicji Propolskiej (KORWiN, Liroy, Braun, Ruch Narodowy). Wzięli w niej udział Jacek Wilk (Poseł na Sejm RP, Partia KORWiN), Robert Winnicki (Poseł na Sejm RP, Ruch Narodowy) oraz Kaja Godek (Fundacja Życie i Rodzina).

Konferencja odnosiła się do podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT, która w swoich założeniach promuje idee tolerancji wobec osób homoseksualnych na terenie Warszawy. Na początek głos zabrały osoby żywo zainteresowane problemem.

Mariusz Krogulski (ojciec 4 dzieci) – Jestem ojcem czwórki dzieci. Trójka uczęszcza do szkoły podstawowej w Warszawie. Jestem zbulwersowany tym co robi prezydent Trzaskowski. Odbieram to jako zamach na moje prawo jako rodzica. Mam prawo wychowywać moje dzieci zgodnie z moim światopoglądem i moimi przekonaniami. Pan Trzaskowski z butami wchodzi w życie rodzinne. Szkoła nie jest od indoktrynacji seksualnej, ale od pomocy w wychowaniu rodzicom, żeby można było te dzieci przygotować do pełnienia ról w społeczeństwie, do budowania postaw obywatelskich.

Maksym Berger (uczeń pierwszej klasy jednego z warszawskich liceów) – Jako jeden z uczniów chciałbym wyrazić sprzeciw wobec edukacji antydyskryminacyjnej, która jest obowiązkowa. W rzeczywistości jest to promowanie ideologii LGBT w z założeniu neutralnych światopoglądowo placówkach, jakimi są szkoły publiczne. To rodzice i ich dzieci powinni decydować, czy ci drudzy biorą udział w takich zajęciach. Poruszają one bardzo intymne dla młodego człowieka sprawy. Wielu z uczniów chciałoby pozostawić to w sferze własnej prywatności.

Jacek Wilk – To co się dzieje jest wkraczaniem do szkół polityki. Szkoła nie jest miejscem polityki i tym nie powinna nigdy być! (…) Jako prawnik chciałbym także przypomnieć, że tworzenie przywilejów dla określonych grup właśnie powoduje dyskryminacje innych grup. Z punktu widzenia prawa każdy powinien być równy wobec tego prawa, i nie powinna mieć dla niego znaczenia żadna jego cecha osobista, taka jak upodobania seksualne. Równie dobrze moglibyśmy tworzyć specjalne przepisy dla wysokich, grubych, chudych. – na koniec poseł odniósł się do pomysłu wprowadzenia do szkół „latarnika”, który zajmowałby się osobami LGBT – On będzie niczym innym jak komisarzem ludowym , strzegącym zasad ideologii. To jest sięganie do czasów słusznie minionych.

Kaja Godek – To z czym mamy do czynienia obecnie w Warszawie jest fragmentem agresywnej ofensywy środowisk homoseksualnych, które w każdy możliwy sposób chcą realizować swoje postulaty polityczne i chcą to robić również na naszych dzieciach. (…) Standardy Światowej Organizacji Zdrowia, wobec których prowadzone mają być zajęcia z tolerancji w warszawskich szkołach nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Przewidują one seksualizacje dzieci oraz oswajanie ich z perwersją i wynaturzeniami od najmłodszych lat. Dzisiaj powinniśmy spojrzeć na to, że Ministerstwo Edukacji Narodowej w ogóle nie reaguje. To MEN nadzoruje kuratoria, i to one są odpowiedzialne za nadzór nad placówkami oświatowymi. Dlatego dzisiaj pytamy Panią Minister Zalewską jaka będzie reakcja ministerstwa? Wnosimy o zlecenie kontroli postulatów kar w warszawskich szkołach i wdrożenie środków, które uniemożliwią wdrażanie demoralizacji i ideologizacji. Na stronie petycje.pl opublikowaliśmy apel do Pani minister Zalewskiej.

Robert Winnicki – Mamy do czynienia z szeroką akcją deprawacji dzieci i młodzieży. W tej akcji uczestniczy prezydent Trzaskowski. Na taką akcje przyzwala MEN. – poseł zauważył, że cały projekt będzie opłacany z podatków mieszkańców Warszawy – Zabieramy też głos jako podatnicy. Namawiam wszystkich rodziców, żeby jasno oświadczyli „nie chcemy płacić podatków na miasto, które deprawuje naszą młodzież”. – na końcu wezwał również kościół do zabrania głosu w tej sprawie.

NIE dla propagandy LGBT! Domagamy się stanowczej reakcji ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej na skandaliczną deklarację LGBT podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego!

Opublikowany przez Partia Wolność Piątek, 22 lutego 2019

komentarze 2

  1. DRODZY PAŃSTWO,CHCECIE ISTNIEĆ W PRZYSZŁYCH STRUKTURACH SPOŁECZEŃSTWA.ŚWIAT SIĘ ZMIENIŁ(CO NIE DO KOŃCA AKCEPTUJĘ I ZGADZAM SIĘ)ALE STARAM SIĘ ZROZUMIEĆ,POZNAĆ I UCZYĆ TEGO NOWEGO.INACZEJ ZOSTANIEMY/NĘ GDZIEŚ W NIEBYCIE.KSZTAŁCIMY SIĘ PO TO BYĆ MĄDRZEJSZYMI I DAWAĆ PRZYSZŁYM POKOLENIOM SIŁĘ.BĘDĄ BŁĄDZIĆ.NASZA KULTURA MA PODSTAWY W KULTURZE GRECKIEJ I RZYMSKIEJ(PROSZĘ PAŃSTWA LGBT- TO PIKUŚ)PROSZĘ SOBIE PRZYPOMNIEĆ ZE STUDIÓW O STAROŻYTNOŚCI JAKIE PANOWAŁY TAM RELACJE.PRZEZ TE WSZYSTKIE WIEKI SZUKAMY DLA NAS MIEJSCA I AKCEPTACJI ABY ZMIENIĆ PEWNE ZACHOWANIA.NADAL AKCEPTUJEMY SPOŁECZNIE,POLITYCZNIE ZŁE RZECZY PO CICHU,TAK JAK BYŁO KIEDYŚ.PROSZĘ NIE ZASŁANIAĆ SIĘ NASZYM DOBREM.POLITYKA RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI.

    Odpowiedz
    • Zapomniałaś o chrześcijaństwie a ono zawsze było przeciwne światowemu pstępactwu i „duchowi czasów”. Chrześcijaństwo jest fundamentem naszej etyki czyli zastosowania moralności w życiu. Uważam także że polityka bez etyki to nie żadna polityka tylko ideologiczne doktrynierstwo i oszustwo. A jeśli w polityce nie ma etyka no to więc skąd w niej jej „własne” prawa. A to czy będziemy istnieć czy nie zależy tylko i wyłącznie od nas i neszej własnej woli do bytu a nie od jakichś abstrakcyjnych struktur społecznych. Esse aut non esse, tertiam non datur.

      Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *