Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy

Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy

Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy

 

Już w piątek otwarcie Centrum Wolności, wydarzenie tym ważniejsze, iż każdego dnia widzimy, że Polakom coraz bardziej potrzebna jest wolność, zarówno ta pisana z małej, jak i wielkiej litery.

Bardzo trafnie wyraził to w jednym ze swoich ostatnich wpisów na facebooku Sławomir Mentzen, wiceprezes #Wolność:

  • Grzegorz Schetyna z podobno liberalnej PO obiecuje rozszerzenie programu 500+ na każde dziecko a krytykujący 500+ podobno liberalny profesor Balcerowicz jest zachwycony.
  • Prezydent Duda i prezes Kaczyński ogłaszają, że nie opublikują aneksu do raportu o WSI, mimo że wcześniej całe środowisko PiS oskarżało Komorowskiego i całe PO o wspieranie WSI z powodu nieopublikowania tego raportu.
  • Antoni Macierewicz przez lata atakował PO za niewyjaśnienie przyczyn katastrofy w Smoleńsku i pozostawienie wraku samolotu w Rosji, a sam po dwóch latach rządów nie zrobił nic by te sprawy załatwić.
  • I wreszcie mówiący ciągle o oddaniu władzy obywatelom i krytykujący patriokrację Paweł Kukiz składa bez porozumienia z własnymi posłami, a wręcz wbrew własnym posłom, poprawkę do promowanej i zgłaszanej przez klub Kukiz’15 ustawy o broni, która to poprawka doprowadzi do jeszcze większego niż obecnie ograniczenia prawa do broni.
  • Oczywiście jest jeden polityk, który od 50 lat mówi to samo, ale na niego się nie głosuje bo jest niepoważny i ma kontrowersyjne wypowiedzi. No to macie ten złożony z samych poważnych polityków cyrk.
  • Wiadomo, są sprawy ważne i ważniejsze. Polityk może kraść, kłamać, łamać obietnice wyborcze, podnosić podatki, niszczyć firmy, instrumentalnie wykorzystywać spółki Skarbu Państwa, inwigilować i cenzurować Internet, prowadzić zakrojone na szeroką skalę rozdawnictwo, indoktrynować dzieci, ograniczać swobody obywatelskie i pozbawiać ludzi prawa do obrony. Nie może tylko mówić prawdy i używać słowa Hitler. Tego wyborcy, nawet tacy świadomi, nie wybaczą.
  • Nie robi mi żadnej różnicy, czy moją wolność i moje prawo do obrony będzie ograniczał mi Kaczyński, Schetyna, Petru czy Kukiz. Dziwię się, że są tacy, dla których jest to niezwykle istotne.

 

Sławomir Mentzen i Janusz Korwin-Mikke

 

Link do wydarzenia „Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy”: https://www.facebook.com/events/1460104407430904/

Link do fanpage Wolność Bydgoszcz: https://www.facebook.com/wolnosc.bydgoszcz/

Link do profilu dr. Sławomira Mentzena: https://www.facebook.com/slawomirmentzen/

 

Partia Wolność na Wykopie:  https://www.wykop.pl/ludzie/wolnosc/

Ostatni wpis na stronie o Powstaniu Węgierskim: https://wolnosc.pl/powstanie-wegierskie-1956/

 

Jeden komentarz

  1. President Duda associate degreed President Kaczyński announce that they will not publish an annex to the WSI report, despite the fact that the complete PiS community had antecedently suspect Komorowski and therefore the entire PO of supporting the WSI for not business this report.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *