Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy

Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy

Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy

 

Już w piątek otwarcie Centrum Wolności, wydarzenie tym ważniejsze, iż każdego dnia widzimy, że Polakom coraz bardziej potrzebna jest wolność, zarówno ta pisana z małej, jak i wielkiej litery.

Bardzo trafnie wyraził to w jednym ze swoich ostatnich wpisów na facebooku Sławomir Mentzen, wiceprezes #Wolność:

  • Grzegorz Schetyna z podobno liberalnej PO obiecuje rozszerzenie programu 500+ na każde dziecko a krytykujący 500+ podobno liberalny profesor Balcerowicz jest zachwycony.
  • Prezydent Duda i prezes Kaczyński ogłaszają, że nie opublikują aneksu do raportu o WSI, mimo że wcześniej całe środowisko PiS oskarżało Komorowskiego i całe PO o wspieranie WSI z powodu nieopublikowania tego raportu.
  • Antoni Macierewicz przez lata atakował PO za niewyjaśnienie przyczyn katastrofy w Smoleńsku i pozostawienie wraku samolotu w Rosji, a sam po dwóch latach rządów nie zrobił nic by te sprawy załatwić.
  • I wreszcie mówiący ciągle o oddaniu władzy obywatelom i krytykujący patriokrację Paweł Kukiz składa bez porozumienia z własnymi posłami, a wręcz wbrew własnym posłom, poprawkę do promowanej i zgłaszanej przez klub Kukiz’15 ustawy o broni, która to poprawka doprowadzi do jeszcze większego niż obecnie ograniczenia prawa do broni.
  • Oczywiście jest jeden polityk, który od 50 lat mówi to samo, ale na niego się nie głosuje bo jest niepoważny i ma kontrowersyjne wypowiedzi. No to macie ten złożony z samych poważnych polityków cyrk.
  • Wiadomo, są sprawy ważne i ważniejsze. Polityk może kraść, kłamać, łamać obietnice wyborcze, podnosić podatki, niszczyć firmy, instrumentalnie wykorzystywać spółki Skarbu Państwa, inwigilować i cenzurować Internet, prowadzić zakrojone na szeroką skalę rozdawnictwo, indoktrynować dzieci, ograniczać swobody obywatelskie i pozbawiać ludzi prawa do obrony. Nie może tylko mówić prawdy i używać słowa Hitler. Tego wyborcy, nawet tacy świadomi, nie wybaczą.
  • Nie robi mi żadnej różnicy, czy moją wolność i moje prawo do obrony będzie ograniczał mi Kaczyński, Schetyna, Petru czy Kukiz. Dziwię się, że są tacy, dla których jest to niezwykle istotne.

 

Sławomir Mentzen i Janusz Korwin-Mikke

 

Link do wydarzenia „Otwarcie Centrum Wolności w Bydgoszczy”: https://www.facebook.com/events/1460104407430904/

Link do fanpage Wolność Bydgoszcz: https://www.facebook.com/wolnosc.bydgoszcz/

Link do profilu dr. Sławomira Mentzena: https://www.facebook.com/slawomirmentzen/

 

Partia Wolność na Wykopie:  https://www.wykop.pl/ludzie/wolnosc/

Ostatni wpis na stronie o Powstaniu Węgierskim: https://wolnosc.pl/powstanie-wegierskie-1956/

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *