Prawybory Nowej Nadziei dobiegły końca!

Wśród wszystkich zjazdów wyłoniliśmy 18. zwycięzców popieranych przez Nową Nadzieję jako jedynki na listach wyborczych Konfederacji! Mamy za sobą kilkanaście ciekawych zjazdów i wiele długich rozmów z naszymi sympatykami.

Jest moc! Frekwencja, chęć i zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Udział w prawyborach wzięło kilkanaście tysięcy osób! Czas skończyć z socjalizmem, totalitarnym podejściem urzędników do tego, co kto z kim robi, jak robi i dlaczego. Mamy dosyć zaglądania nam do kieszeni, okradania nas w podatkach i rozdawania pieniędzy za darmo, byleby wygrać kolejne wybory. Żyjemy w zapaści gospodarczej, galopującej inflacji i ogromnej drożyźnie, gdzie każda próba sprzeciwu jest wszelkimi, podprogowymi sposobami pacyfikowana. Mówimy temu dość! Przed nami wspólny cel — Wolna Polska. Polska, w której państwo nie wtrąca się w gospodarkę, nie wtrąca się w nasze życie prywatne, które nie okrada nas na każdym kroku, które pozwala się nam uczciwie bogacić i nie pozbawia nas na każdym kroku wolności. Naszym celem jest żyć dumnie, w Wolnej i Bogatej Polsce — razem ten cel uda nam się osiągnąć!


Oto lista naszych zwycięzców!

Gratulujemy!

Wałbrzych: Damian Gomułka

Bydgoszcz: Marcin Sypniewski

Toruń: Tomasz Mentzen

Lublin: Bartłomiej Pejo

Łódź: Tomasz Grabarczyk

Piotrków Tryb.: Patryk Marjan

Kraków: Konrad Berkowicz

Nowy Sącz: Ryszard Wilk

Warszawa: Sławomir Mentzen

Podwarszawa: Janusz Korwin-Mikke

Gdynia: Stanisław Tyszka

Bielsko-Biała: Bronisław Foltyn

Katowice: Grzegorz Płaczek

Elbląg: Konrad Sajkowski

Kalisz: Andrzej Kuświk

Poznań: Piotr Tuczyński

Koszalin: Jan K. Adamczyk

Szczecin: Marcin Bedka


Dziękujemy za udział! To nie koniec!

Bierzemy się do pracy! Przed nami kampania wyborcza, gdzie stawką będzie Polska! Do zobaczenia w terenie, na spotkaniach i przy urnach wyborczych!