Region dolnośląski+-

Dariusz Szumiło
Prezes regionu
Dariusz Szumiło dsz@dreamtec.pl
+48519050990

Region kujawsko-pomorski+-

Marcin Sypniewski
Prezes regionu
Marcin Sypniewski marcin.sypniewski@wolnosc.pl
+48606709522
Krzysztof Spinek 3242
Skarbnik regionu
Krzysztof Spinek krzysztof.spinek@wolnosc.pl
+48692778631
Przemysław Golubiński 11039
Sekretarz regionu
Przemysław Golubiński fopiasty@poczta.fm
+48723354499

Region lubuski+-

Dominika Dobrowolska
Sekretarz regionu
Dominika Dobrowolska dominika.dobrowolska@wolnosc.pl
+48517958798

Okręg Zielona góra+-

Najprawdopodobniej w Twojej okolicy nie ma żadnych terenowych struktur Wolności. Takie struktury są rzeczą niezbędną do prowadzenia skutecznej polityki na poziomie samorządowym jak i centralnym. Zapraszamy zatem do zapisania się do partii pod adresem https://deklaracja.wolnosc.pl/ lub w sposób mniej formalny pod adresem https://sympatycy.wolnosc.pl/

Brzydzimy się polityką w obecnym wydaniu, ale ma ona wpływ na całe nasze życie, dlatego nie pozwól aby po raz kolejny sprawdziła się doktryna  "Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych".

Region łódzki+-

Waldemar Utecht
Prezes regionu
Waldemar Utecht waldemar.utecht@wolnosc.pl
+48509409909

Okręg Łódź+-

Tomasz Grabarczyk 1488
Prezes okręgu
Tomasz Grabarczyk klubkonfederacjilodz@gmail.com
+48518173217
Tomasz Słota 1820
Wiceprezes okręgu
Tomasz Słota taslota@gmail.com
+48732723100
Klaudia Domagała 10364
Wiceprezes okręgu
Klaudia Domagała kdomagala90@gmail.com
+48502240171
Aleksandra Gacek 2075
Sekretarz okręgu
Aleksandra Gacek cherryyuuk@gmail.com
+48517266164
Dawid Lutomski 3516
Sekretarz okręgu
Dawid Lutomski dawid.lutomski@wolnosc.pl
+48537756891
Michał Niewiadomski 7445
Skarbnik okręgu
Michał Niewiadomski lucky_one@o2.pl
+48602528077

Region małopolski+-

Grzegorz Nowowiejski
Prezes regionu
Grzegorz Nowowiejski grzegorz.nowowiejski@wolnosc.pl

Okręg Kraków+-

Konrad Berkowicz 1439
Prezes okręgu
Konrad Berkowicz konrad.berkowicz@wolnosc.pl
Bartłomiej Małczyk 4424
Wiceprezes okręgu
Bartłomiej Małczyk malczykbart@gmail.com
+48884100788
Karol Pęczek 4597
Grzegorz Bator 112
Sekretarz okręgu
Grzegorz Bator grzegorz.bator@wolnosc.pl
+48533560744
Jędrzej Dziadosz 7867
Skarbnik okręgu
Jędrzej Dziadosz dziadoszjedrzej@gmail.com
+48570311323
Oddział Kraków+-
Bartosz Bocheńczak
Prezes oddziału
Bartosz Bocheńczak bartosz.bochenczak@wolnosc.pl
+48501509848
Paweł Dziurzyński 13571
Wiceprezes oddziału
Paweł Dziurzyński pawel_dziurzynski@op.pl
+48503102617
Michał Leniowski 10000
Sekretarz oddziału
Michał Leniowski michal.leniowski@gmail.com
+48788255250
Krystian Wiak 10466
Skarbnik oddziału
Krystian Wiak krystian.wiak1@wp.pl
+48693689665

Region mazowiecki+-

Maciej Zakrzewski
Prezes regionu
Maciej Zakrzewski maciej.zakrzewski@wolnosc.pl
+48531800187

Okręg Warszawa+-

Jacek Bartyzel 10657
Tomasz Redłowski 6538
Wiceprezes okręgu
Tomasz Redłowski tomasz.redlowski@gmail.com
Leszek Burchardt 10558
Wiceprezes okręgu
Leszek Burchardt leszek.burchardt@wp.pl
+48796592744
Wiktor Jaźwicki 9793
Sekretarz okręgu
Wiktor Jaźwicki wiktor.jazwicki@wolnosc.pl
+48604800211
Wojciech Więtczak 9421
Skarbnik okręgu
Wojciech Więtczak wwietczak@gmail.com
+48669039376
Oddział Warszawa Południe+-
Adam Wojciechowski
Prezes oddziału
Adam Wojciechowski adam@newcom.pl
+48665770775
Adam Wojciechowski
Wiceprezes oddziału
Adam Wojciechowski adam@newcom.pl
+48665770775
Janusz Górski 12212
Wiceprezes oddziału
Janusz Górski janugor@gmail.com
+48501195036
Łukasz Karwowski
Sekretarz oddziału
Łukasz Karwowski lukasz.karwowski10@gmail.com
+48698257619
Paweł Mieteń
Skarbnik oddziału
Paweł Mieteń pawel.mieten@gmail.com
+48501730505
Oddział Warszawa Wschód+-
Kordian Komalski 10173
Prezes oddziału
Kordian Komalski kor1996@wp.pl
+48572398550
Krzysztof Furtak 8284
Sekretarz oddziału
Krzysztof Furtak furtak.kf@gmail.com
+48796931731
Marta Majstrak 8454
Skarbnik oddziału
Marta Majstrak m.majstrak@o2.pl
+48576777307
Oddział Wielka Brytania Płn.+-
Skarbimir Bejmert 10706
Prezes oddziału
Skarbimir Bejmert bejmert@o2.pl
+00447541675248
Filip Socha 11221
Wiceprezes oddziału
Filip Socha filip.socha@gmail.com
+00447715876862
Grzegorz Kozubek 8998
Sekretarz oddziału
Grzegorz Kozubek gregvelgreegy@yahoo.co.uk
+0447478030984
Magdalena Szyndler 10780
Skarbnik oddziału
Magdalena Szyndler magdalena.szyndler@yahoo.co.uk
+00447756147918

Okręg Podwarszawski+-

Wojciech Kossakowski 8519
Prezes okręgu
Wojciech Kossakowski wojciech.kossakowski@wolnosc.pl
+48601633573
Patryk Zajączkowski 10554
Wiceprezes okręgu
Patryk Zajączkowski patryk1231193@wp.pl
+48570190710
Arkadiusz Skibiński 13025
Wiceprezes okręgu
Arkadiusz Skibiński arkadiusz.skibinski@wolnosc.pl
+48798358491
Wioletta Jachowicz-Wróblewska 13830
Sekretarz okręgu
Wioletta Jachowicz-Wróblewska wiola.jachowicz-wroblewska@wp.pl
+48602597600
Robert Świergocki 10593
Skarbnik okręgu
Robert Świergocki robert.swiergocki@wolnosc.pl
+48789107557
Oddział Pruszkowski+-
Zbigniew Fietkiewicz
Prezes oddziału
Zbigniew Fietkiewicz kamos5@gazeta.pl
+48501830842
Mariusz Rędowicz
Wiceprezes oddziału
Mariusz Rędowicz vanred13@wp.pl
+48501319029
Konrad Tarnowski
Sekretarz oddziału
Konrad Tarnowski ktarnowski08@gmail.com
+48882805556
Tadeusz Kowalik
Skarbnik oddziału
Tadeusz Kowalik tak@pro.onet.pl
+48602382683
Oddział Legionowski+-
Łukasz Rempalski 3176
Prezes oddziału
Łukasz Rempalski rempalski.lukasz@wolnosc.pl
+48531958866
Anna Świergocka
Wiceprezes oddziału
Anna Świergocka anna.swiergocka@wolnosc.pl
+48793105205
Sławomir Guzik
Sekretarz oddziału
Sławomir Guzik slawomir.guzik@gmail.com
+48791494003
Marcin Rutkowski 4927
Skarbnik oddziału
Marcin Rutkowski invictus@o2.pl
+48697267363
Oddział Otwocki+-
Jacek Korwin-Mikke
Prezes oddziału
Jacek Korwin-Mikke jacekmikke@gmail.com
+48604932555
Natalia Kałamajska
Wiceprezes oddziału
Natalia Kałamajska natalia.kalamajska@interia.pl
+48781099596
Paweł Walo
Sekretarz oddziału
Paweł Walo pawel-walo@wp.pl
+48660161161
Wioletta Jachowicz-Wróblewska
Skarbnik oddziału
Wioletta Jachowicz-Wróblewska wiola.jachowicz-wroblewska@wp.pl
+48602597600
Oddział Piaseczyński+-
Wojciech Terlecki
Prezes oddziału
Wojciech Terlecki wojtek.terlecki@interia.pl
+48668818545
Jakub Nowakowski
Wiceprezes oddziału
Jakub Nowakowski novvak10@gmail.com
+48530801770
Krzysztof Lesiński
Sekretarz oddziału
Krzysztof Lesiński k_p_lesinski@wp.pl
+48669058886
Oddział Wołomiński+-
Rafał Pazio 4156
Prezes oddziału
Rafał Pazio rafalpazio@fakty-wwl.pl
+48602211643
Mateusz Jasik 6175
Wiceprezes oddziału
Mateusz Jasik mateusz.jasik@wolnosc.pl
+48531652744
Michał Janik 11393
Sekretarz oddziału
Michał Janik michaljanjanik@gmail.com
+48607230268
Artur Wdowczyk 12148
Skarbnik oddziału
Artur Wdowczyk a.wdowczyk@mailplus.pl
+661639719
Oddział Warszawski-Zachodni+-
Patryk Zajączkowski 10554
Prezes oddziału
Patryk Zajączkowski patryk1231193@wp.pl
+48570190710
Jarosław Burzyński 9179
Wiceprezes oddziału
Jarosław Burzyński jaroslaw.burzynski@wolnosc.pl
+48506598640
Tadeusz Kowalczyk 11236
Sekretarz oddziału
Tadeusz Kowalczyk tadeusz.kow@poczta.onet.pl
+48663594165
Jan Rapacki 11635
Skarbnik oddziału
Jan Rapacki janrapacki@gmail.com
+48607992747

Region śląski+-

Tomasz Brzezina
Prezes regionu
Tomasz Brzezina tomasz.brzezina@wolnosc.pl
+48695995526
Konrad Makarewicz
Skarbnik regionu
Konrad Makarewicz konrad.makarewicz@wolnosc.pl
+48603584708
Bożena Modzelewska
Sekretarz regionu
Bożena Modzelewska bozena.modzelewska@wolnosc.pl
+606511239

Region warmińsko-mazurski+-

Region wielkopolski+-

Wojciech Ziętkowski
Prezes regionu
Wojciech Ziętkowski lvm@poczta.fm
+48606122148

Okręg Poznań+-

Marcin Kuskiewicz 951
Prezes okręgu
Marcin Kuskiewicz marcin.kuskiewicz@wolnosc.pl
+48508726630
Tomasz Bandyszak 1195
Wiceprezes okręgu
Tomasz Bandyszak tomasz.bandyszak@wolnosc.pl
+48531110187
Jacek Olszewski 10624
Wiceprezes okręgu
Jacek Olszewski jacek.olszewski@wolnosc.pl
+48608371387
Piotr Marciniak 7810
Sekretarz okręgu
Piotr Marciniak piotr.marciniak@wolnosc.pl
+48662090638
Piotr Tuczyński 991
Skarbnik okręgu
Piotr Tuczyński piotr.tuczynski@wolnosc.pl
+48600578028
Oddział Poznań+-
Robert Mędlewski
Prezes oddziału
Robert Mędlewski robert.medlewski@wolnosc.pl
+48665758542
Jacek Olszewski
Wiceprezes oddziału
Jacek Olszewski jacek.olszewski@wolnosc.pl
+48608371387
Mikołaj Matysek
Sekretarz oddziału
Mikołaj Matysek mikolaj.matysek@wolnosc.pl
+48789457723
Piotr Tuczyński 991
Skarbnik oddziału
Piotr Tuczyński piotr.tuczynski@wolnosc.pl
+48600578028

Region zachodniopomorski+-