Region dolnośląski+-

Dariusz Szumiło
Prezes regionu
Dariusz Szumiło dsz@dreamtec.pl
+48519050990

Region kujawsko-pomorski+-

Marcin Sypniewski
Prezes regionu
Marcin Sypniewski marcin.sypniewski@wolnosc.pl
+48606709522
Krzysztof Spinek 3242
Skarbnik regionu
Krzysztof Spinek krzysztof.spinek@wolnosc.pl
+48692778631
Przemysław Golubiński 11039
Sekretarz regionu
Przemysław Golubiński fopiasty@poczta.fm
+48723354499

Region lubuski+-

Dominika Dobrowolska
Sekretarz regionu
Dominika Dobrowolska dominika.dobrowolska@wolnosc.pl
+48517958798

Okręg Zielona góra+-

Najprawdopodobniej w Twojej okolicy nie ma żadnych terenowych struktur Wolności. Takie struktury są rzeczą niezbędną do prowadzenia skutecznej polityki na poziomie samorządowym jak i centralnym. Zapraszamy zatem do zapisania się do partii pod adresem https://deklaracja.wolnosc.pl/ lub w sposób mniej formalny pod adresem https://sympatycy.wolnosc.pl/

Brzydzimy się polityką w obecnym wydaniu, ale ma ona wpływ na całe nasze życie, dlatego nie pozwól aby po raz kolejny sprawdziła się doktryna  "Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych".

Region łódzki+-

Waldemar Utecht
Prezes regionu
Waldemar Utecht waldemar.utecht@wolnosc.pl
+48509409909

Region małopolski+-

Grzegorz Nowowiejski
Prezes regionu
Grzegorz Nowowiejski grzegorz.nowowiejski@wolnosc.pl

Okręg Kraków+-

Konrad Berkowicz 1439
Prezes okręgu
Konrad Berkowicz konrad.berkowicz@wolnosc.pl
Bartłomiej Małczyk 4424
Wiceprezes okręgu
Bartłomiej Małczyk malczykbart@gmail.com
+48884100788
Karol Pęczek 4597
Grzegorz Bator 112
Sekretarz okręgu
Grzegorz Bator grzegorz.bator@wolnosc.pl
+48533560744
Jędrzej Dziadosz 7867
Skarbnik okręgu
Jędrzej Dziadosz dziadoszjedrzej@gmail.com
+48570311323
Oddział Kraków+-
Bartosz Bocheńczak
Prezes oddziału
Bartosz Bocheńczak bartosz.bochenczak@wolnosc.pl
+48501509848
Paweł Dziurzyński 13571
Wiceprezes oddziału
Paweł Dziurzyński pawel_dziurzynski@op.pl
+48503102617
Michał Leniowski 10000
Sekretarz oddziału
Michał Leniowski michal.leniowski@gmail.com
+48788255250
Krystian Wiak 10466
Skarbnik oddziału
Krystian Wiak krystian.wiak1@wp.pl
+48693689665

Region mazowiecki+-

Maciej Zakrzewski
Prezes regionu
Maciej Zakrzewski maciej.zakrzewski@wolnosc.pl
+48531800187
Wioletta Jachowicz-Wróblewska
Sekretarz regionu
Wioletta Jachowicz-Wróblewska wiola.jachowicz-wroblewska@wp.pl
+48602597600

Okręg Warszawa+-

Jacek Bartyzel 10657
Tomasz Redłowski 6538
Wiceprezes okręgu
Tomasz Redłowski tomasz.redlowski@gmail.com
Leszek Burchardt 10558
Wiceprezes okręgu
Leszek Burchardt leszek.burchardt@wp.pl
+48796592744
Wiktor Jaźwicki 9793
Sekretarz okręgu
Wiktor Jaźwicki wiktor.jazwicki@wolnosc.pl
+48604800211
Wojciech Więtczak 9421
Skarbnik okręgu
Wojciech Więtczak wwietczak@gmail.com
+48669039376
Oddział Warszawa Południe+-
Adam Wojciechowski
Prezes oddziału
Adam Wojciechowski adam@newcom.pl
+48665770775
Janusz Górski 12212
Wiceprezes oddziału
Janusz Górski janugor@gmail.com
+48501195036
Łukasz Karwowski
Sekretarz oddziału
Łukasz Karwowski lukasz.karwowski10@gmail.com
+48698257619
Paweł Mieteń
Skarbnik oddziału
Paweł Mieteń pawel.mieten@gmail.com
+48501730505
Oddział Warszawa Północ+-
Gabriela Jurkiewicz
Prezes oddziału
Gabriela Jurkiewicz gabrielajurkiewicz96@gmail.com
+699712450
Jakub Szostek 7337
Wiceprezes oddziału
Jakub Szostek jakubdszostek@gmail.com
+48697804861
Miłosz Koprowski 8866
Sekretarz oddziału
Miłosz Koprowski milosz.koprowski@wolnosc.pl
+48606720927
Jarosław Kowalski 8330
Skarbnik oddziału
Jarosław Kowalski veltoll@gmail.com
+48601357319
Oddział Warszawa Wschód+-
Kordian Komalski 10173
Prezes oddziału
Kordian Komalski kor1996@wp.pl
+48572398550
Gabriel Żmudzin 12405
Wiceprezes oddziału
Gabriel Żmudzin gabrielzmudzin62@gmail.com
+48883147368
Krzysztof Furtak 8284
Sekretarz oddziału
Krzysztof Furtak furtak.kf@gmail.com
+48796931731
Marta Majstrak 8454
Skarbnik oddziału
Marta Majstrak m.majstrak@o2.pl
+48576777307
Oddział Wielka Brytania Płn.+-
Skarbimir Bejmert 10706
Prezes oddziału
Skarbimir Bejmert bejmert@o2.pl
+00447541675248
Filip Socha 11221
Wiceprezes oddziału
Filip Socha filip.socha@gmail.com
+00447715876862
Grzegorz Kozubek 8998
Sekretarz oddziału
Grzegorz Kozubek gregvelgreegy@yahoo.co.uk
+0447478030984
Magdalena Szyndler 10780
Skarbnik oddziału
Magdalena Szyndler magdalena.szyndler@yahoo.co.uk
+00447756147918

Okręg Podwarszawski+-

Wojciech Kossakowski 8519
Prezes okręgu
Wojciech Kossakowski wojciech.kossakowski@wolnosc.pl
+48601633573
Mateusz Jasik 6175
Wiceprezes okręgu
Mateusz Jasik mateusz.jasik@wolnosc.pl
+48531652744
Arkadiusz Skibiński 13025
Wiceprezes okręgu
Arkadiusz Skibiński arkadiusz.skibinski@wolnosc.pl
+48798358491
Rafał Pazio 4156
Sekretarz okręgu
Rafał Pazio rafalpazio@fakty-wwl.pl
+48602211643
Anna Świergocka 10594
Skarbnik okręgu
Anna Świergocka anna.swiergocka@wolnosc.pl
+48793105205
Oddział Pruszkowski+-
Zbigniew Fietkiewicz
Prezes oddziału
Zbigniew Fietkiewicz kamos5@gazeta.pl
+48501830842
Mariusz Rędowicz
Wiceprezes oddziału
Mariusz Rędowicz vanred13@wp.pl
+48501319029
Konrad Tarnowski
Sekretarz oddziału
Konrad Tarnowski ktarnowski08@gmail.com
+48882805556
Tadeusz Kowalik
Skarbnik oddziału
Tadeusz Kowalik tak@pro.onet.pl
+48602382683
Oddział Legionowski+-
Łukasz Rempalski
Prezes oddziału
Łukasz Rempalski rempalski.lukasz@wolnosc.pl
+48531958866
Anna Świergocka
Wiceprezes oddziału
Anna Świergocka anna.swiergocka@wolnosc.pl
+48793105205
Sławomir Guzik
Sekretarz oddziału
Sławomir Guzik slawomir.guzik@gmail.com
+48791494003
Oddział Otwocki+-
Jacek Korwin-Mikke
Prezes oddziału
Jacek Korwin-Mikke jacekmikke@gmail.com
+48604932555
Natalia Kałamajska
Wiceprezes oddziału
Natalia Kałamajska natalia.kalamajska@interia.pl
+48781099596
Paweł Walo
Sekretarz oddziału
Paweł Walo pawel-walo@wp.pl
+48660161161
Wioletta Jachowicz-Wróblewska
Skarbnik oddziału
Wioletta Jachowicz-Wróblewska wiola.jachowicz-wroblewska@wp.pl
+48602597600
Oddział Piaseczyński+-
Wojciech Terlecki
Prezes oddziału
Wojciech Terlecki wojtek.terlecki@interia.pl
+48668818545
Jakub Nowakowski
Wiceprezes oddziału
Jakub Nowakowski novvak10@gmail.com
+48530801770
Krzysztof Lesiński
Sekretarz oddziału
Krzysztof Lesiński k_p_lesinski@wp.pl
+48669058886
Oddział Wołomiński+-
Rafał Pazio
Prezes oddziału
Rafał Pazio rafalpazio@fakty-wwl.pl
+48602211643
Mateusz Jasik
Wiceprezes oddziału
Mateusz Jasik mateusz.jasik@wolnosc.pl
+48531652744
Michał Janik
Sekretarz oddziału
Michał Janik michaljanjanik@gmail.com
+48607230268
Artur Wdowczyk 12148
Skarbnik oddziału
Artur Wdowczyk a.wdowczyk@mailplus.pl
+661639719
Oddział Warszawski-Zachodni+-
Patryk Zajączkowski
Prezes oddziału
Patryk Zajączkowski patryk1231193@wp.pl
+48570190710
Jarosław Burzyński 9179
Wiceprezes oddziału
Jarosław Burzyński jaroslaw.burzynski@wolnosc.pl
+48506598640
Tadeusz Kowalczyk
Sekretarz oddziału
Tadeusz Kowalczyk tadeusz.kow@poczta.onet.pl
+48663594165
Jan Rapacki 11635
Skarbnik oddziału
Jan Rapacki janrapacki@gmail.com
+48607992747

Region śląski+-

Tomasz Brzezina
Prezes regionu
Tomasz Brzezina tomasz.brzezina@wolnosc.pl
+48695995526
Konrad Makarewicz
Skarbnik regionu
Konrad Makarewicz konrad.makarewicz@wolnosc.pl
+48603584708
Bożena Modzelewska
Sekretarz regionu
Bożena Modzelewska bozena.modzelewska@wolnosc.pl
+606511239

Region warmińsko-mazurski+-

Konrad Sajkowski
Prezes regionu
Konrad Sajkowski konrad0706@gmail.com
+48889293363
Tomasz Dąbrowski
Sekretarz regionu
Tomasz Dąbrowski tokida@wp.pl
+508964307
Paweł Sobotka
Sekretarz regionu
Paweł Sobotka pawelsobotka01@gmail.com
+48665451293

Okręg Elbląg+-

Andrzej Wyrębek 1659
Prezes okręgu
Andrzej Wyrębek wyrebek6@wp.pl
+48606793890
Tomasz Dąbrowski 132
Wiceprezes okręgu
Tomasz Dąbrowski tokida@wp.pl
+508964307
Tomasz Kaczkowski 1871
Wiceprezes okręgu
Tomasz Kaczkowski tomek1963@autograf.pl
+48509726698
Paweł Sobotka 9064
Sekretarz okręgu
Paweł Sobotka pawelsobotka01@gmail.com
+48665451293
Paweł Januszewski 9150
Sekretarz okręgu
Paweł Januszewski phoenix_92@o2.pl
+48571329606
Tomasz Kaczkowski 1871
Skarbnik okręgu
Tomasz Kaczkowski tomek1963@autograf.pl
+48509726698
Oddział Iława+-
Sławomir Kowalski 1176
Prezes oddziału
Sławomir Kowalski slawomirkowalski20@wp.pl
+48607852781
Tomasz Dąbrowski
Wiceprezes oddziału
Tomasz Dąbrowski tokida@wp.pl
+508964307
Piotr Baran 10699
Sekretarz oddziału
Piotr Baran metalbyku@gmail.com
+48511957719
Norbert Wojewoda 10698
Skarbnik oddziału
Norbert Wojewoda n.wojewoda@o2.pl
+48605289991

Region wielkopolski+-

Wojciech Ziętkowski
Prezes regionu
Wojciech Ziętkowski lvm@poczta.fm
+48606122148

Okręg Poznań+-

Marcin Kuskiewicz 951
Prezes okręgu
Marcin Kuskiewicz marcin.kuskiewicz@wolnosc.pl
+48508726630
Tomasz Bandyszak 1195
Wiceprezes okręgu
Tomasz Bandyszak tomasz.bandyszak@wolnosc.pl
+48531110187
Jacek Olszewski 10624
Wiceprezes okręgu
Jacek Olszewski jacek.olszewski@wolnosc.pl
+48608371387
Piotr Marciniak 7810
Sekretarz okręgu
Piotr Marciniak piotr.marciniak@wolnosc.pl
+48662090638
Piotr Tuczyński 991
Skarbnik okręgu
Piotr Tuczyński piotr.tuczynski@wolnosc.pl
+48600578028
Oddział Poznań+-
Robert Mędlewski
Prezes oddziału
Robert Mędlewski robert.medlewski@wolnosc.pl
+48665758542
Karol Kołodziejczak 12173
Wiceprezes oddziału
Karol Kołodziejczak karolkolodziejczak92@gmail.com
+48690480969
Karol Brodnicki 11243
Sekretarz oddziału
Karol Brodnicki karol.brodnicki18@gmail.com
+48783363155
Mateusz Nowak 14218
Skarbnik oddziału
Mateusz Nowak nowakmateusz2013@gmail.com
+48799871033

Region zachodniopomorski+-