Region dolnośląsko-opolski+-

Robert Iwaszkiewicz
Prezes regionu
Robert Iwaszkiewicz rj.iwaszkiewicz@wolnosc.pl
48660733547

Okręg Legnica+-

Najprawdopodobniej w Twojej okolicy nie ma żadnych terenowych struktur Wolności. Takie struktury są rzeczą niezbędną do prowadzenia skutecznej polityki na poziomie samorządowym jak i centralnym. Zapraszamy zatem do zapisania się do partii pod adresem https://deklaracja.wolnosc.pl/ lub w sposób mniej formalny pod adresem https://sympatycy.wolnosc.pl/

Brzydzimy się polityką w obecnym wydaniu, ale ma ona wpływ na całe nasze życie, dlatego nie pozwól aby po raz kolejny sprawdziła się doktryna  "Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych".

Okręg Wrocław+-

Robert Grzechnik 1404
Prezes okręgu
Robert Grzechnik robert.grzechnik@wolnosc.pl
48605106245
Paweł Przystawa 4701
Wiceprezes okręgu
Paweł Przystawa pawel.przystawa@gmail.com
48530466139
Tomasz Merwiński 4641
Sekretarz okręgu
Tomasz Merwiński tomasz@merwinski.pl
48509043377

Okręg Opole+-

Longin Bartnik 2855
Mateusz Konarski 4992
Wiceprezes okręgu
Mateusz Konarski konarskim68@gmail.com
48570138838
Marcel Stachura 1371
Skarbnik okręgu
Marcel Stachura marcelstachura@gmail.com
48605519733

Region kujawsko-pomorski+-

Marcin Sypniewski
Prezes regionu
Marcin Sypniewski marcin.sypniewski@wolnosc.pl
48606709522

Okręg Bydgoszcz+-

Marcin Sypniewski 343
Prezes okręgu
Marcin Sypniewski marcin.sypniewski@wolnosc.pl
48606709522
Grzegorz Ciechanowski 4822
Wiceprezes okręgu
Grzegorz Ciechanowski grzegorz.ciechanowski@gmail.com
48661093510
Krzysztof Spinek 3242
Sekretarz okręgu
Krzysztof Spinek krzysztof@spinek.pl
48692778631
Oddział Bydgoski+-
Seweryn Stadnicki
Prezes oddziału
Seweryn Stadnicki seweryn.stadnicki@wp.pl
48725554647
Konrad Biruta 1779
Wiceprezes oddziału
Konrad Biruta konradbirutagr2@gmail.com
48503370655

Okręg Toruń+-

Sławomir Mentzen 4697
Prezes okręgu
Sławomir Mentzen slawomir.mentzen@gmail.com
48692473518
Adam Woch 1468
Wiceprezes okręgu
Adam Woch adam.woch@hotmail.com
509 942 895
Marcin Łasiński 4976
Wiceprezes okręgu
Marcin Łasiński marcin0211@vp.pl
48602592381
Michał Kutka 2725
Sekretarz okręgu
Michał Kutka oskar.torun@gmail.com
48725486213
Jakub Dziadosz 250
Skarbnik okręgu
Jakub Dziadosz j.dziadosz.j@gmail.com
48669116995

Region lubelski+-

Bartłomiej Pejo
Prezes regionu
Bartłomiej Pejo bartlomiej.pejo@wolnosc.pl
48608364305

Okręg Lublin+-

Bartłomiej Pejo 4785
Prezes okręgu
Bartłomiej Pejo bartlomiej.pejo@wolnosc.pl
48608364305
Tomasz Deptuła 4365
Wiceprezes okręgu
Tomasz Deptuła deptal@poczta.onet.pl
48691711241
Michał Wypych 6829
Wiceprezes okręgu
Michał Wypych micwyp@gmail.com
48503698765
Natalia Wiślińska 4997
Sekretarz okręgu
Natalia Wiślińska natalia.wislinska@gmail.com
48605826986
Krzysztof Majcher 4154
Skarbnik okręgu
Krzysztof Majcher krzysztof.majcher@vip.interia.pl
577-977-764

Okręg Chełm+-

Wiktor Kasprzak 1645
Sekretarz okręgu
Wiktor Kasprzak wiktor_kasprzak@o2.pl
48508803872
Paweł Palkowski 3432
Skarbnik okręgu
Paweł Palkowski pawel.palkowski8@gmail.com
48505469548

Region lubusko-zachodniopomorski+-

Marcel Duda
Prezes regionu
Marcel Duda marcel.duda@wolnosc.pl
48512148544

Okręg Koszalin+-

Krzysztof Chmielewski 2843
Prezes okręgu
Krzysztof Chmielewski krzysztof.chmielewski@wolnosc.pl
48602136214
Piotr Adamski 7511
Wiceprezes okręgu
Piotr Adamski piotr.adamski@wolnosc.pl
48692644059
Przemysław Ołubiec 7820
Wiceprezes okręgu
Przemysław Ołubiec przemyslaw.olubiec@wolnosc.pl
48570037727
Agata Radek 8669
Sekretarz okręgu
Agata Radek agata.radek@wolnosc.pl
48608605830
Andrzej Pięta 1006
Skarbnik okręgu
Andrzej Pięta andrzej.pieta@wolnosc.pl
48501125147

Okręg Szczecin+-

Marcel Duda 5578
Prezes okręgu
Marcel Duda marcel.duda@wolnosc.pl
48512148544
Przemysław Niemiec 5058
Wiceprezes okręgu
Przemysław Niemiec przemyslaw.biz@gmail.com
48504561827
Dariusz Olech 7517
Wiceprezes okręgu
Dariusz Olech dariusz.olech@wolnosc.pl
48690414887
Klaudia Szenderowicz 7487
Sekretarz okręgu
Klaudia Szenderowicz klaudia.szenderowicz@wolnosc.pl
48500428600
Jakub Andrzejewski 7256
Skarbnik okręgu
Jakub Andrzejewski andrzejewski.jakub@wolnosc.pl
48669950532
Oddział Gryfino+-
Arkadiusz Żelazkowski
Prezes oddziału
Arkadiusz Żelazkowski zelazny3549@gmail.com
607 801 448

Region łódzki+-

Waldemar Utecht
Prezes regionu
Waldemar Utecht waldemar.utecht@wolnosc.pl
48509409909

Okręg Łódź+-

Tomasz Grabarczyk 1488
Prezes okręgu
Tomasz Grabarczyk tomasz.grabarczyk@wolnosc.pl
48518173217
Krzysztof Lipczyk 1353
Wiceprezes okręgu
Krzysztof Lipczyk krzysztof.lipczyk@wolnosc.pl
48512036329
Filip Chojnacki 6791
Wiceprezes okręgu
Filip Chojnacki filip.chojnacki@wolnosc.pl
48506224422
Dawid Lutomski 3516
Sekretarz okręgu
Dawid Lutomski dawid.lutomski@wolnosc.pl
48537756891
Karol Sobański 7864
Skarbnik okręgu
Karol Sobański karol.sobanski@wolnosc.pl
48515356954

Okręg Sieradz+-

Waldemar Utecht 1180
Prezes okręgu
Waldemar Utecht waldemar.utecht@wolnosc.pl
48509409909
Lech Kędzierski 1164
Wiceprezes okręgu
Lech Kędzierski kedzierski.lech@gmail.com
48603122022
Krystian Wandachowicz 1408
Wiceprezes okręgu
Krystian Wandachowicz krystianwandachowicz@gmail.com
48533969006
Jakub Muszyński 1701
Skarbnik okręgu
Jakub Muszyński jakub.m@post.pl
48601230800

Region małopolski+-

Radosław Czosnowski 1293
Prezes regionu
Radosław Czosnowski rcz@wp.pl
48606968616

Okręg Chrzanów+-

Emil Krawczyk 974
Prezes okręgu
Emil Krawczyk emil.krawczyk@wolnosc.pl
48506431985
Norbert Dąbrowski 573
Wiceprezes okręgu
Norbert Dąbrowski nordabrowski@gmail.com

Dawid Pałka 5037
Wiceprezes okręgu
Dawid Pałka dawid.palka@onet.eu

Okręg Nowy Sącz+-

Kazimierz Fałowski 4619
Prezes okręgu
Kazimierz Fałowski kaf1@wp.pl
48604519877

Region mazowiecki+-

Katarzyna Zaleśna
Prezes regionu
Katarzyna Zaleśna katarzyna.zalesna@wolnosc.pl
48883222692
Jacek Korwin-Mikke
Prezes regionu
Jacek Korwin-Mikke jacekmikke@gmail.com
48604932555

Okręg Płock+-

Mateusz Siennicki 1703
Prezes okręgu
Mateusz Siennicki gringociechanow@wp.pl
48508646837
Krzysztof Kuźniewski 1683
Sekretarz okręgu
Krzysztof Kuźniewski kuzniewski@interia.pl
48602643692

Okręg Radom+-

Mateusz Waśkiewicz 771
Prezes okręgu
Mateusz Waśkiewicz magicmati@o2.pl
48530131508

Okręg Siedlce+-

Paweł Wyrzykowski 227
Prezes okręgu
Paweł Wyrzykowski paulusw91@gmail.com
48694015653

Okręg Warszawa+-

Jakub Kulesza 8684
Prezes okręgu
Jakub Kulesza jakub@kulesza.pl
48601804777
Oskar Kida 4497
Wiceprezes okręgu
Oskar Kida oskarkida06@gmail.com
48506340191
Mikołaj Piechota 4824
Wiceprezes okręgu
Mikołaj Piechota mikolaj.piechota@wolnosc.pl

Wojciech Ziółkowski 7952
Sekretarz okręgu
Wojciech Ziółkowski wojciech.ziolkowski@wolnosc.pl
48511925143
Jerzy Krüger-Paprota 6846
Skarbnik okręgu
Jerzy Krüger-Paprota j.r.kru.pap@gmail.com
48606478990
Oddział Bielany+-
Beata Trochanowska 3399
Prezes oddziału
Beata Trochanowska btrochanowska@gmail.com
48609244762
Oddział Wielka Brytania i Ir+-
Jakub Grygowski 3283
Prezes oddziału
Jakub Grygowski jakub.grygowski@wolnosc.pl
7799220178
Mateusz Oliwa 7124
Wiceprezes oddziału
Mateusz Oliwa kudu1@wp.pl
447540858844
Iwona Oliwa 7123
Sekretarz oddziału
Iwona Oliwa iwonaoliwa89@gmail.com
447535209845
Gabriela Ross 7151
Skarbnik oddziału
Gabriela Ross gabriela.ross@hotmail.co.uk
00447966043711

Region podlasko-warmińsko-mazurski+-

Marcin Sawicki
Prezes regionu
Marcin Sawicki marcin.sawicki@wolnosc.pl
48690900644

Okręg Białystok+-

Marcin Sawicki 1951
Prezes okręgu
Marcin Sawicki marcin.sawicki@wolnosc.pl
48690900644
Krzysztof Kowalewski 1855
Wiceprezes okręgu
Krzysztof Kowalewski krzysztof.kowalewski@wolnosc.pl
48512223020
Radosław Ołtarzewski 5378
Sekretarz okręgu
Radosław Ołtarzewski radoslaw.oltarzewski@wolnosc.pl
48517125060

Okręg Elbląg+-

Andrzej Wyrębek 1659
Prezes okręgu
Andrzej Wyrębek wyrebek6@wp.pl
48606793890

Okręg Olsztyn+-

Cezary Dębkowski 4441
Prezes okręgu
Cezary Dębkowski cezario02@wp.pl
48500209274
Piotr Nocny 837
Wiceprezes okręgu
Piotr Nocny solarpiotr1@wp.pl
48502345299

Region pomorski+-

Zbigniew Wysocki
Prezes regionu
Zbigniew Wysocki zbigniew.wysocki@wolnosc.pl
48661607673

Okręg Gdańsk+-

Marcin Krzywkowski 928
Prezes okręgu
Marcin Krzywkowski marcin.krzywkowski@gmail.com
48692586033
Mieszko Jedynasty 6569
Sekretarz okręgu
Mieszko Jedynasty mjedynasty@o2.pl
48533086546

Okręg Gdynia+-

Marcin Kamień 5024
Prezes okręgu
Marcin Kamień marcin.kamien@wolnosc.pl
48791719669
Piotr Spychalski 4586
Wiceprezes okręgu
Piotr Spychalski piotr.spychalski@wolnosc.pl
48667656253
Zbigniew Wysocki 1158
Skarbnik okręgu
Zbigniew Wysocki zbigniew.wysocki@wolnosc.pl
48661607673

Region śląski+-

Tomasz Brzezina
Prezes regionu
Tomasz Brzezina tomasz.brzezina@wolnosc.pl
48695995526

Okręg Bielsko-Biała+-

Bronisław Foltyn 393
Prezes okręgu
Bronisław Foltyn bronislaw.foltyn@wolnosc.pl
48604923692
Wojciech Bielewicz 1686
Wiceprezes okręgu
Wojciech Bielewicz nowywoj123@op.pl
48501466430
Cezary Czapiga 3219
Wiceprezes okręgu
Cezary Czapiga czapiga@poczta.fm
48601509565
Igor Rodziewicz 4066
Sekretarz okręgu
Igor Rodziewicz igorrodz@poczta.onet.pl
48505009424
Piotr Szarek 846
Skarbnik okręgu
Piotr Szarek pszarek@onet.pl
48663860606

Okręg Częstochowa+-

Przemysław Ficenes 203
Prezes okręgu
Przemysław Ficenes pficenes@wp.pl
48512102917
Andrzej Lichnowski 684
Wiceprezes okręgu
Andrzej Lichnowski andrzej.lichnowski@gmail.com
48691971034

Okręg Gliwice+-

Bartłomiej Truś 666
Prezes okręgu
Bartłomiej Truś bartlomiej.trus@wolnosc.pl
48794907622
Krzysztof Werner 346
Skarbnik okręgu
Krzysztof Werner krzys.werner@gmail.com
48665141914

Okręg Rybnik+-

Łukasz Chrząszcz 1033
Prezes okręgu
Łukasz Chrząszcz luk@niepoddawajsie.pl
48732011561
Adrian Kochan 2297
Sekretarz okręgu
Adrian Kochan adikmaster@gmail.com
48728858519

Okręg Katowice+-

Tomasz Brzezina 2130
Prezes okręgu
Tomasz Brzezina tomasz.brzezina@wolnosc.pl
48695995526
Michał Markiewka 985
Wiceprezes okręgu
Michał Markiewka korwin.michal.markiewka@gmail.com
48534567946
Bożena Modzelewska 4189
Sekretarz okręgu
Bożena Modzelewska bozena.modzelewska@wolnosc.pl
48519085110
Marcin Rzepecki 358
Skarbnik okręgu
Marcin Rzepecki elenhnor@gmail.com
48790589256

Okręg Sosnowiec+-

Maciej Szymocha 460
Wiceprezes okręgu
Maciej Szymocha matroy@tlen.pl
48501356860

Region świętokrzyski+-

Dawid Lewicki
Prezes regionu
Dawid Lewicki dawid.lewicki@wolnosc.pl
48796437861

Okręg Kielce+-

Dawid Lewicki 1483
Prezes okręgu
Dawid Lewicki dawid.lewicki@wolnosc.pl
48796437861
Krzysztof Basiaga 649
Wiceprezes okręgu
Krzysztof Basiaga basiaga.krzysztof@gmail.com
48605451996
Jacek Cieślak 885
Wiceprezes okręgu
Jacek Cieślak jacekcpoczta@wp.pl
48608020682
Julia Polakowska 7043
Sekretarz okręgu
Julia Polakowska julia.polakowska@wolnosc.pl
48662075271

Region wielkopolski+-

Grzegorz Wierzbicki
Prezes regionu
Grzegorz Wierzbicki grzegorz.wierzbicki@wolnosc.pl
48735925845

Okręg Kalisz+-

Andrzej Kuświk 6780
Prezes okręgu
Andrzej Kuświk andrzejrejsy@wp.pl
0048604418509
Bartłomiej Krasowski 1802
Wiceprezes okręgu
Bartłomiej Krasowski krasiu13@wp.pl
48781674573
Mariusz Skrobała 2310
Wiceprezes okręgu
Mariusz Skrobała mariusz@skrobala.pl
48605606303
Sebastian Kemski 7560
Sekretarz okręgu
Sebastian Kemski sebus095@wp.pl
48726282157
Michał Kolaśniewski 7368
Skarbnik okręgu
Michał Kolaśniewski mkolasniewski@outlook.com
48510822910

Okręg Konin+-

Najprawdopodobniej w Twojej okolicy nie ma żadnych terenowych struktur Wolności. Takie struktury są rzeczą niezbędną do prowadzenia skutecznej polityki na poziomie samorządowym jak i centralnym. Zapraszamy zatem do zapisania się do partii pod adresem https://deklaracja.wolnosc.pl/ lub w sposób mniej formalny pod adresem https://sympatycy.wolnosc.pl/

Brzydzimy się polityką w obecnym wydaniu, ale ma ona wpływ na całe nasze życie, dlatego nie pozwól aby po raz kolejny sprawdziła się doktryna  "Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych".

Okręg Piła+-

Piotr Wawrzyniak 222
Prezes okręgu
Piotr Wawrzyniak piotr.wawrzyniak@wolnosc.pl
48604771586
Marcin Kuskiewicz 951
Wiceprezes okręgu
Marcin Kuskiewicz marcin.kuskiewicz@gmail.com
48508726630
Piotr Świniarski 6692
Sekretarz okręgu
Piotr Świniarski piotr19301@gmail.com
48722232625
Oddział Piła+-
Maciej Machlewski 1221
Sekretarz oddziału
Maciej Machlewski mmmaciej708@gmail.com
48785601838
Piotr Wawrzyniak
Skarbnik oddziału
Piotr Wawrzyniak piotr.wawrzyniak@wolnosc.pl
48604771586

Okręg Poznań+-

Jakub Mierzejewski 1240
Prezes okręgu
Jakub Mierzejewski jakub.mierzejewski@wolnosc.pl
48692387216
Tomasz Bandyszak 1195
Wiceprezes okręgu
Tomasz Bandyszak tomaszbandyszak@gmail.com
48531110187
Marcin Skołucki 7027
Wiceprezes okręgu
Marcin Skołucki marcinskolucki@gmail.com
48532523705
Radosław Szklarski 7999
Sekretarz okręgu
Radosław Szklarski tomaszvirago@onet.pl
48733609141
Rodion Marcinkowski 8480
Skarbnik okręgu
Rodion Marcinkowski rodish@o2.pl
48500044483