Tram Korwin One – darmowa podróż łódzkim trambusem z Januszem Korwin-Mikkem

Tram Korwin One – darmowa podróż łódzkim trambusem z Januszem Korwin-Mikkem

Zapraszamy wszystkich serdecznie na darmową podróż po Łodzi zabytkowym Trambusem na linii „JKM”, razem z kandydatem na prezydenta RP, Januszem Korwin-Mikke. Będzie to okazja do porozmawiania z Prezesem partii KORWiN, w sytuacji normalnego transportu komunikacją miejską 😉

nowybus

Ta Ziemia Obiecana w 1898 roku stała się pierwszym miastem w Królestwie Polskim, w którym uruchomiono tramwaje elektryczne. Ta prywatna inicjatywa łódzkich fabrykantów, stała się nieodłącznym elementem Miasta Łodzi, aż po dzisiejsze czasy. Kolej Elektryczna Łódzka została stworzona właśnie dzięki prywatnej inicjatywie łódzkich fabrykantów, którzy żyli w czasach wolności, sprawiedliwości i ogromnego rozwoju. Choć dzisiaj trwają dyskusję nad wadami i zaletami szynowego sposobu komunikacji, pewne jest jedno – nie ma Łodzi bez tramwajów.

Popularny Trambus to replika zabytkowego tramwaju Herbrand. Jeżdżąc, przypomina wszystkim o czasach, kiedy Łódź była drugim, najszybciej rozwijającym się miastem świata, zaraz po Chicago. Dziś Trambus jest ozdobą ulicy Piotrkowskiej i cieszy się wielką popularnością wśród turystów.

TRASA:

LOTNISKO – Popiełuszki – Wyszyńskiego – Retkińska – Bandurskiego – Kopernika – Skłodowskiej-Curie – Kościuszki – Zachodnia – PLAC WOLNOŚCI – Zachodnia – Kościuszki – Piotrkowska – PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Przybyszewskiego – Śmigłego-Rydza bądź Niciarniana – Piłsudskiego – SOBOLOWA

Startujemy o godzinie 16:00 z lotniska Lublinek, a kończymy na ulicy Sobolowej, przed halą Anilany, gdzie odbędzie się spotkanie z wyborcami.

https://www.facebook.com/events/1583575191891002/

Dla podróżujących mamy darmowe bilety, dostępne u konduktora. Przejazd jest całkowicie darmowy, aczkolwiek ze względu na liczbę zadeklarowanych uczestników wycieczki, nie gwarantujemy miejsc w Trambusie.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *