Weź udział w zbiórce podpisów pod kandydaturą Janusza Korwin-Mikkego!

Weź udział w zbiórce podpisów pod kandydaturą Janusza Korwin-Mikkego!

Od dzisiaj możesz zbierać podpisy pod kandydaturą Janusza Korwin-Mikke na Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Pokażmy że setki tysięcy Polaków udzielają poparcia naszemu kandydatowi!

Pobierz kartę z podpisami klikając na poniższy link i zbieraj podpisy od rodziny, przyjaciół i znajomych. Pamiętaj przy tym, żeby zadbać o dokładne wypełnienie wszystkich pól, zgodnie z informacjami zawartymi w dowodzie osobistym osoby popierającej.

Zwróć szczególną uwagę na dane dotyczące adresu zamieszkania – w każdym wierszu należy wpisać: kod pocztowy, miejscowość, ulicę, numer budynku i numer lokalu.

Nie bądź anonimowy! Na odwrocie wypełnionej karty wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wypełnione karty z podpisami przekaż lokalnym koordynatorom partii KORWiN (kontakt znajdziesz na podstronach regionalnych) lub wyślij niezwłocznie na adres:

Fundacja Wolność i Nadzieja
ul. Mokotowska 24, 00-561 Warszawa
Poparcie kandydatury JKM na Prezydenta RP 2015

Czekamy na przesyłki wyłącznie do 6 marca.

komentarzy 66

 1. Czy podpisy musza byc od osob z adresem zamieszkania na terenie Polski, czy mozna zbierac tez od obywateli polskich na stale przebywajacych poza krajem?

  Odpowiedz
 2. Nie podoba mi się ta PAria! UPR to jest jakaś nazwa wspólnotowa. Ta nazwa trąci megalomanią i zadufaniem. Dodatkowo korona w nazwie, jakby już Korwin sam siebie już mianował Królem Polski. Nie przekona taki zabieg niezdecydowanych do tej partii…

  Odpowiedz
 3. Witam, czy mozna jeszcze doslac karty z podpisami po 21 marca? Chce zebrac podpisy na spotkaniu z panem Michalkiewiczem w Londynie, ktore odbedzie sie 21 marca i nadac najszybsza z mozliwych przesylek by do 26 dotarly do centrali.

  Odpowiedz
 4. Do wszystkich przesyłających podpisy. Proszę o przeczytanie ze zrozumieniem ostatniego zdania ”Czekamy na przesyłki wyłącznie do 6 marca”. Oznacza to nic innego,że rejestracja JKM odbędzie się niedługo po tej dacie. Oczywiście można przesłać po terminie na tzw.”górkę”, aczkolwiek w większości przypadków znanych z autopsji, obywatele czekają do ostatniej chwili. Pamiętajmy, to nie rachunek, a część podpisów może być zdyskwalifikowana!

  Odpowiedz
 5. No super. Nie mam czasu żeby zbierać podpisy ale chciałbym oddać swój i tu okazuje się że we Wrocławiu jest problem. Kiedy zadzwoniłem do odpowiedniego okręgu dowiedziałem się że do godziny 16tej podobno nie mam gdzie….
  !!!

  Odpowiedz
 6. Janusz Korwin Mikke po prostu chce być pierwszym zgłoszonym kandydatem dlatego termin do 6.03 ale nic się nie stanie jak prześlecie troszkę później.Gdyby termin był 26.03 nie byłoby takiej determinacji w zbieranie podpisów.

  Odpowiedz
 7. I tak jeszcze wyślę zebrane podpisy na wszelki wypadek, gdyby komisja uznała jakieś nieważne. To będzie zapas w magazynie 🙂

  Odpowiedz
 8. I blog often and I really thank you for your information. This article has truly peaked my interest.

  I will book mark your website and keep checking for new information about once per week.
  I opted in for your RSS feed as well.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *