Zmiany w śląskich strukturach Partii

Zmiany w śląskich strukturach Partii

Pragniemy poinformować, że decyzją prezesa partii Janusza Korwin-Mikkego nastąpiły zmiany w części śląskich struktur Partii KORWiN.
Nowym prezesem regionu śląskiego mianowany został Dominik Charasim.

Prezesem oddziału Partii KORWiN w Katowicach został Piotr Zając, prezesem oddziału w Bielsko- Białej – Bronisław Foltyn, a prezesem oddziału w Gliwicach – Tomasz Chojnacki.

Jednocześnie pragniemy podziękować dotychczasowym prezesom za ich pracę i wspólny trud w budowaniu lokalnych struktur Partii KORWiN i szerzeniu idei konserwatywno-liberalnej.

Pragniemy również przypomnieć, że w imieniu Prezesa Partii Janusza Korwin-Mikkego do wszystkich prezesów okręgów wysłaliśmy zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Jeden komentarz

  1. Dominik Kowalski Tak się składa Asiu, że nie zostałaś poprawnie odwołana, ani Bronek poprawnie powołany. Zgodnie z paragraf 48 punkt 5 Statutu do czasu zwołania Kongresu Założycielskiego Prezesi i członkowie Zarządów Okręgów są powoływani i odwoływani w drodze uchwał założycieli, nie decyzją Prezesa, jak to zostało oficjalnie ogłoszone:

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *