1. Home
  2. /
  3. Władze Nowej Nadziei

Władze Nowej Nadziei

Prezes

Slawomir-Mentzen
Sławomir Mentzen
Prezes Nowej Nadziei

Prezes Założyciel

KORWiN_KorwinMikke_1
Janusz Korwin-Mikke
Prezes Założyciel

Władze krajowe


Sławomir Mentzen
Prezes

Konrad Berkowicz
I Wiceprezes

Bartłomiej Pejo
Wiceprezes

Marcin Sypniewski
Wiceprezes

Krzysztof Rzońca
Sekretarz

Jarosław Kowalski
Skarbnik Partii

Marcin Sypniewski
Przewodniczący Rady Krajowej

Grzegorz Nowowiejski
Zastępca Przewodniczącego Rady Krajowej

 

Sławomir Mentzen
Prezes Partii

Konrad Berkowicz
I Wiceprezes Partii

Bartłomiej Pejo
Wiceprezes Partii

Marcin Sypniewski
Wiceprezes Partii

Krzysztof Rzońca
Sekretarz Partii


Robert Grzechnik
Prezes Regionu Dolnośląsko-Opolskiego

wakat
Prezes Regionu Kujawsko-Pomorskiego

Bartłomiej Pejo
Prezes Regionu Lubelskiego

Adam Król
Prezes Regionu Lubusko-Zachodniopomorskiego

Waldemar Utecht
Prezes Regionu Łódzkiego

Grzegorz Nowowiejski
Prezes Regionu Małopolsko-Świętokrzyskiego

wakat
Prezes Regionu Mazowieckiego

Konrad Sajkowski
Prezes Regionu Podlasko-Warmińsko-Mazurskiego

Michał Połuboczek
Prezes Regionu Podkarpackiego

wakat
Prezes Regionu Pomorskiego

wakat
Prezes Regionu Śląskiego

Robert Mędlewski
Prezes Regionu Wielkopolskiego


Karol Czarny
Prezes Okręgu nr 1 (Legnica)

Damian Gomółka
Prezes Okręgu nr 2 (Wałbrzych)

Paweł Przystawa
Prezes Okręgu nr 3 (Wrocław)

Paweł Sieg
Prezes Okręgu nr 4 (Bydgoszcz)

Marcin Łasiński
Prezes Okręgu nr 5 (Toruń)

Bartłomiej Pejo
Prezes Okręgu nr 6 (Lublin)

Wiktor Kasprzak
Prezes Okręgu nr 7 (Chełm)

wakat
Prezes Okręgu nr 8 (Zielona Góra)

Dawid Lutomski
Prezes Okręgu nr 9 (Łódź)

Patryk Marjan
Prezes Okręgu nr 10 (Piotrków Trybunalski)

wakat
Prezes Okręgu nr 11 (Sieradz)

Emil Krawczyk
Prezes Okręgu nr 12 (Chrzanów)

Konrad Berkowicz
Prezes Okręgu nr 13 (Kraków)

Ryszard Wilk
Prezes Okręgu nr 14 (Nowy Sącz)

Radosław Macoń
Prezes Okręgu nr 15 (Tarnów)

wakat
Prezes Okręgu nr 16 (Płock)

wakat
Prezes Okręgu nr 17 (Radom)

Paweł Wyrzykowski
Prezes Okręgu nr 18 (Radom)

Roman Łazarski
Prezes Okręgu nr 19 (Warszawa)

Arkadiusz Skibiński
Prezes Okręgu nr 20 (Podwarszawski)

Longin Bartnik
Prezes Okręgu nr 21 (Opole)

Adam Berkowicz
Prezes Okręgu nr 22 (Krosno)

Kacper Szeląg
Prezes Okręgu nr 23 (Rzeszów)

Karol Kiciński
Prezes Okręgu nr 24 (Białystok)


Natalia Grażyna Kołc

Prezes Okręgu nr 25 (Gdańsk)

wakat
Prezes Okręgu nr 26 (Słupsk)

Bronisław Foltyn
Prezes Okręgu nr 27 (Bielsko-Biała)

Adrian Gołdy
Prezes Okręgu nr 28 (Częstochowa)

Bożena Modzelewska
Prezes Okręgu nr 29 (Gliwice)

Hanna Boczek
Prezes Okręgu nr 30 (Rybnik)


Michał Markiewka

Prezes Okręg nr 31 (Katowice)

Marcel Pająk
Prezes Okręgu nr 32 (Sosnowiec)

Dawid Lewicki
Prezes Okręgu nr 33 (Kielce)

Tomasz Zawacki
Prezes Okręgu nr 34 (Elbląg)

Paweł Sobotka
Prezes Okręgu nr 35 (Olsztyn)

Andrzej Kuświk
Prezes Okręgu nr 36 (Kalisz)


Karol Kołodziejczak

Prezes Okręgu nr 37 (Konin)

Piotr Wawrzyniak
Prezes Okręgu nr 38 (Piła)


Piotr Tuczyński

Prezes Okręgu nr 39 (Poznań)

Jan Kazimierz Adamczyk
Prezes Okręgu nr 40 (Koszalin)

Dariusz Olech
Prezes Okręgu 41 (Szczecin)


Jan Kazimierz Adamczyk
Członek Rady Krajowej

wakat
Członek Rady Krajowej

wakat
Członek Rady Krajowej

Krzysztof Basiaga
Członek Rady Krajowej


Wojciech Bielewicz

Członek Rady Krajowej

Bartosz Bocheńczak
Członek Rady Krajowej

Łukasz Czemerys
Członek Rady Krajowej

Roland Czerniawski
Członek Rady Krajowej


Jakub Dziadosz

Członek Rady Krajowej

Jędrzej Dziadosz
Członek Rady Krajowej

wakat
Członek Rady Krajowej

Radosław Gardziński
Członek Rady Krajowej

Damian Gastoł
Członek Rady Krajowej

wakat
Członek Rady Krajowej

Rafał Kania
Członek Rady Krajowej

wakat
Członek Rady Krajowej

Dominika Korwin-Mikke
Członek Rady Krajowej

Konrad Krajewski
Członek Rady Krajowej

Krzysztof Łopatowski
Członek Rady Krajowej

Adam Łoziński
Członek Rady Krajowej

Wojciech Machulski
Członek Rady Krajowej

Konrad Makarewicz
Członek Rady Krajowej

Jacek Malczewski
Członek Rady Krajowej

Bartłomiej Małczyk
Członek Rady Krajowej

Piotr Marciniak
Członek Rady Krajowej

Michał Markiewka
Członek Rady Krajowej

Krzysztof Mazur
Członek Rady Krajowej

Tomasz Mentzen
Członek Rady Krajowej

wakat
Członek Rady Krajowej

Mateusz Petromichelis
Członek Rady Krajowej

Karol Pęczek
Członek Rady Krajowej

Jakub Pisula
Członek Rady Krajowej

Adam Rynkowski
Członek Rady Krajowej

Tomasz Słota
Członek Rady Krajowej

Adrian Stankiewicz
Członek Rady Krajowej

Paweł Walo
Członek Rady Krajowej

Karina Zaborowska
Członek Rady Krajowej

Organy partii

Kontakt
[email protected]
+48606968616


Radosław Czosnowski

Przewodniczący sądu partyjnego


Michał Błaszczak

Członek sądu partyjnego


Arkadiusz Cieśniewski

Członek sądu partyjnego


Michał Leniowski

Członek sądu partyjnego


Maciej Popławski

Członek sądu partyjnego


Grzegorz Skała

Członek sądu partyjnego


Paweł Zwoliński

Członek sądu partyjnego


Jacek Korwin-Mikke

Członek komisji rewizyjnej


wakat

Członek komisji rewizyjnej


Alicja Łucka

Członek komisji rewizyjnej


Mateusz Nowak

Członek komisji rewizyjnej


Krystian Pustuła

Członek komisji rewizyjnej


Michał Sokolnicki

Członek komisji rewizyjnej


Krystian Wiak

Członek komisji rewizyjnej