Dołącz do nas i zmieniaj Polskę! Poznasz wiele osób, które myślą podobnie jak Ty i włączysz się w akcje propagujące nasz program.  Pamiętaj, że aby wygrało zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych. Nie czekaj, działaj!

Wystarczy wypełnić deklarację w poniższym linku:

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletni możesz dołączyć do Młodzieżówki:

DEKLARACJA SEKCJI MŁODZIEŻOWEJ

Jeżeli z rożnych powodów nie chcesz lub nie możesz być w partii, to zostań naszym sympatykiem!

DLA SYMPATYKÓW

komentarzy 105

 1. Witam, czy miejsce zamieszkania poza granicami Polski uniemożliwia zapisanie się do partii? Pytam ponieważ deklaracja nie przyjmuje kodu pocztowego w innym formacie niż PL.

  Odpowiedz
   • Zamieszkiwanie za granicą jest dużą przeszkodą, ponieważ aby zostać pełnoprawnym członkiem należy posiadać konto w banku w Polsce. Nie wszystkie banki oferują możliwość otwarcia konta dla Polaków za granicą. Po drugie, nawet te które dają taką możliwość wymagają aby umowa o otwarciu konta była podpisywana w obecności przedstawiciela służb konsularnych. Tyle zachodu tylko po to, aby móc otworzyć konto. Czy istnieją jakieś powody, dla których nie ma możliwości uiszczania składek z konta zagranicznego?

    Odpowiedz
  • Pisza
   „Serdecznie zapraszamy na spotkania z prezesem Januszem Korwin-Mikkem. W piątek, 10 marca prezes Korwin-Mikke spotka się z sympatykami…”

   Super, ja chce przyjsc z moimi sympatykami – dwoma zyrafami i trzema sloniami – na spotkanie… Czy jest u was tyle miejsca dla nas szesciu?

   Odpowiedz
  • Witam Panie Bartłomieju,
   Wystarczy wypełnić formularz online i wydrukować, po czym przesłać do Polski, na adres podany pod linkiem do formularza na stronie partii Korwin.

   Odpowiedz
 2. Witam mam kilka pytań dotyczących młodzieżówki mianowicie czy sami organizujemy akcje czy mamy jakichś przełożonych którzy dają nam polecenia? A drugie pytanie to jakie zadania ma młodzieżówka?

  Odpowiedz
 3. Link do zgłoszenia internetowego nie działa :

  „Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia, ponieważ ta witryna używa protokołu, który nie jest obsługiwany.
  Kod błędu: ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH”

  Odpowiedz
 4. Co wiąże się z przynależnością do sekcji młodzieżowej? Gdzie znajdę namiary na najbliższego prezesa sekcji młodzieżowej? Czy sekcja młodzieżowa jest jedna na cały oddział czy jedna na powiat?

  Odpowiedz
 5. Mam pytanie na czym polega bycie aktywistą w partii Korwin?
  Czy ogranicza się to do odhaczenia?
  Czy są na to przeznaczane jakieś pieniądze, czy działaność opiera się tylko na wypisywaniu komentarzy na youtube i FB?
  Czy ma to jakieś realne znamiona aktywizmu realnego w świecie rzeczywistym.
  Kto to organizuje, jak działają te podgrupy regionalne które są aktywistami w danym regionie może mi ktoś to wytłumaczyć?
  Czy trzeba spełniać jakiekolwiek kryteria typu wykształcenie stricte polityczne, ekonomiczne, historyczne mieć doświadczenie w świecie polityki? Czy może być to zwykły obywatel wyjadacz chleba który ma jakąś wiedze i coś do powiedzenia? Nic o tym nie piszecie

  Odpowiedz
 6. Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wyglądałaby działalność w sekcji młodzieżowej jaki udział mielibyśmy w akcjach partii i jak często.Prosze o ewentualną odpowiedź na ten adres : net195@o2.pl albo po prostu tutaj. Na marginesie czy jakiś specjalny ubiór jak np. pod spodem. Byłby mile widziny lub konieczny.

  Odpowiedz
 7. Witam wysłałam już deklarację i dostałam e-maila żeby skontaktować się z lokalnymi strukturami. Chce zapytać się ile wynosi składka dla ucznia i czy mam ją płacić w celu przystąpienia do partii? I jak mam skontaktować się z lokalnymi strukturami? Proszę o instrukcje, aby jak najszybciej zostać członkiem partii.
  e-mail sylwia522@o2.pl

  Odpowiedz
 8. Prosze powiedziec mi czy macie siedzibe w Lublinie? Chce zapisac sie do partii ale na necie to malo mnie przekonuje. Kandydowalem jakis czas temu z KNP w Eurowyborach. Krew mnie zalewa jak widze ta propagande czas zrobic z tym porzadek! Pozdrawiam

  Odpowiedz
 9. Jestem osobą niepełnoletnią i mieszkam zagranicą. Mam obecnie 17 lat. Czy istniej możliwość zapisania się do Partii w takim przypadku ? Nawet do Sekcji Młodzieżowej ? I co się z tym wiąże w skrócie ?

  Odpowiedz
 10. Witam czy po wysłaniu internetowego wniosku dostanę jakieś dodatkowe informacje na email?

  Nie za bardzo też wiem co zrobić z wnioskiem w pdf.?

  Odpowiedz
 11. Nie znam żadnego z członków partii, aby uzyskać ewentualną rekomendację (od dwóch członków – zapis w statucie), czy można zostać członkiem partii bez znajomości ani jednego członka?

  Odpowiedz
  • Dolaczam sie do pytania. Od dziesieciu lat mieszkam za granica, od roku mam polski adres – poniewaz jest to lokal do remontu czekajacy na tzw. lepsze czasy, nie otrzymalabym rekomendacji nawet od sasiadów…

   Odpowiedz
 12. Co mam zrobić z deklaracją do sekcji młodzieżowej w formacie pdf?Czy dostanę jakiś e-mail z informacją o przyjęciu deklaracji ?

  Odpowiedz
 13. Witam, chciałbym się zapisać do młodzieżówki, ale chcę się zapytać, czy można zapisać się do oddziału innego niż ten, w którym się mieszka? Chodzi głównie o to, że do innego mam bliżej niż ten, w którym mieszkam. Za udzielenie odpowiedzi dziękuję.

  Odpowiedz
 14. Dopiero teraz, już po wysłaniu deklaracji członkowskiej zauważyłam, że osoby mieszkające za granicą muszą posiadać polski adres i numer konta. Nie posiadam polskiego numeru konta, czy w związku z tym muszę wysłać deklarację o rezygnacji?

  Odpowiedz
 15. A jak już się człowiek znajdzie w tej strukturze płacąc co miesiąc składki to co potem się dzieje albo inaczej, z czym się wiąrze bycie w partii? :p

  Odpowiedz
 16. A co z ludźmi z UK?
  Ja wiem, że w ostatnich wyborach głosy z UK zostały całkowicie sprzeniewierzone.
  Zdaje się worki z kartami do głosowania wpadły im do Kanału La Manche, ponieważ to nie możliwe, że Korwin miał tak mało poparcia w londyńskim i okolic głosowaniu.

  Odpowiedz
 17. Jeśli wypełniłem deklarację członkowską i kliknąłem „zapisz się” to muszę dodatkowo wysyłać list do Warszawy czy wszystko rozwiąże się za pomocą bazy elektronicznej?

  Odpowiedz
 18. po co konto w polskim banku?
  zrobie sobie konto na sobie paypal’u i bedziecie przyjmowac szmal nawet z Marsa (to tam gdzie Obama sie urodzil).

  Odpowiedz
 19. Witam 🙂
  Myślę nad przystąpieniem do tej partii , ale mam trochę odmienne poglądy jeśli chodzi o służbę zdrowia , podatki,system administracji państwowej. Czy miałbym jakiś wpływ na program partii czy jest z góry narzucony dla członków ?

  Odpowiedz
 20. Wypełniłem 13.9.2019 deklarację członkowską. Pomyliłem się z adresem internetowym. Dzisiaj wiec znów wpisałem swoje dane i pod peselem pojawiła się informacja „kolejna próba zapisania się”. co dalej ? Przy okazji, w tej deklaracji wpisuje się tylko duże litery a mój email ma tylko małe. Czyli chyba email nie będzie działać ?

  Odpowiedz
 21. Witam.

  Czy, mógłbym prosić kogoś o kontakt e-mail do Koordynatora w Inowrocławiu. Wypełniłem deklarację, opłaciłem składki i chciałbym się skontaktować w celu dalszych kroków, które należy poczynić.

  Odpowiedz
 22. Przemysław Szczotka

  Witam, przy próbie wypełnienia deklaracji pojawił się komunikat: kolejna próba zapisania. Co prawda raz wypełniałem deklaracje, ale jej nie wysłałem. Prosze o kontakt mailowy w celu rozwiązaniu tej sytuacji, gdyż chciałbym się zapisać, pozdrawiam.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *